Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 26-02-2019, 19:41
Alexx_bel Alexx_bel is offline
Junior

Standardowy XII Międzynarodowy Kongres Kolekcjonerów, 12-13 kwietnia 2019 r. w Mińsku

Rejestracja na kongres kolekcjonerów w Mińsku, 12-13 kwietnia 2019 r. jest otwarta. Organizacja: volaty.by club - Pywnyja Wolaty wraz z AAT "Lidskaje piwa". Szczegóły i program na stronie klubu. https://volaty.by/minsk2019/
- Wsparcie na każdym etapie uczestnictwa (wizy, zakwaterowanie, program pobytu itp.)
- Rozszerzona geografia uczestników
- Dwie pełne sesje wymiany
- Catering dla uczestników
- Wycieczka z przewodnikiem i przyjazny obiad
Zapraszamy!
Odpowiedz cytując
Stare 26-02-2019, 20:42
volodos volodos is offline
Senior

Miejscowość: Katowice
Standardowy

W zeszłym roku było ekstra, tym razem też się wybieram. Kolekcjonersko fantastycznie (głównie wymiany, doszło ponad 400 szt. podstawek z b. ZSRR plus całkiem sporo Bałkanów). Przesympatyczna atmosfera, dwa dni giełdowania, super spotkanie wieczorne i jeszcze klimatyczna wycieczka po Mińsku. Polecam wszystkim bardzo gorąco.
Stare 26-03-2019, 18:49
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Zastanawiające jest to, że mimo niższych kosztów wizy dla uczestników państw sąsiadujących z Białorusią ilość Litwinów czy Łotyszy nie wzrasta wraz ze wzrostem ilości wszystkich uczestników. Ukraińców też, ale to akurat mnie mniej dziwi. W tym roku ma być więcej Serbów, ale oni nie mają wiz do BY. Nadal będzie to wschodnia giełda, mimo obecności jednego Duńczyka.

e-prezes edytował/a post 26-03-2019 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując
Stare 05-04-2019, 18:57
beerfan beerfan is offline
Member

Miejscowość: Lublin
Standardowy Dojazd

Witam
Widziałem w "spisku" 5 osób z Polski.Jak dojeżdżacie do Mińska?Ja miałem jechać samochodem ale nagle ta opcja nie wypaliła.Mam alternatywny autobus z przesiadkami.Może ktoś z Was opracował lepszą "marszrutkę"
Odpowiedz cytując
Stare 05-04-2019, 21:50
Senior

Standardowy

Pociągiem jedziemy we trójkę, ale we środę.
Odpowiedz cytując
Stare 07-04-2019, 08:47
Member

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
Pociągiem jedziemy we trójkę, ale we środę.
A jak wracacie?
Odpowiedz cytując
Stare 07-04-2019, 12:47
Senior

Standardowy

Wizę mamy do 15-go, więc pewnie w poniedziałek, ale pory jeszcze nie ustaliliśmy. W sobotę zostajemy jeszcze na Minsk Craft Beer Festiwal a w niedzielę chcemy wyskoczyć do Nowopołocka do browaru Donżon.

e-prezes edytował/a post 07-04-2019 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując
Stare 07-04-2019, 13:08
Member

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
Wizę mamy do 15-go, więc pewnie w poniedziałek, ale pory jeszcze nie ustaliliśmy. W sobotę zostajemy jeszcze na Minsk Craft Beer Festiwal a w niedzielę chcemy wyskoczyć do Nowopołocka do browaru Donżon.
Bardzo ładna trasa.Na festiwal też się wybieram.Do zobaczenia na giełdzie
Odpowiedz cytując
Stare 14-04-2019, 16:52
Senior

Standardowy

Giełda udana, choć jakby ciut gorsza niż poprzednie. Miejsce fajne (jedna z sal knajpy Brisle).
Odpowiedz cytując
Stare 14-04-2019, 20:00
volodos volodos is offline
Senior

Miejscowość: Katowice
Standardowy

Kolekcjonersko i towarzysko fantastyczne spotkanie. Cała waliza podstawek do zbioru, pyszne piwa z Bierbanku i do tego jeszcze festiwal kraftowy. Dla mnie bomba!
Stare 14-04-2019, 21:55
Fotka Użytkownika: darek99
darek99 darek99 is offline
PremiumUżytkownik

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Z tego co widzę to mocna ekipa z Polski była na tej giełdzie, fajnie, mam do Was pytanie Panowie, jak teraz wygląda przekraczanie granicy? długo się czeka na przejściu granicznym? czym jechaliście? pociąg, samochód a może autobus, bardzo proszę o szerszą relację z tej eskapady.
Epikur z Samos.
Odpowiedz cytując
Stare 15-04-2019, 13:53
Senior

Standardowy

W te i z powrotem przez granicę jechaliśmy autobusem - masakra! powrót to 3,5 godziny. Pociągiem mniej oczekiwania na granicy. 15-25 minut trwa odprawa (razy 2) i sam przejazd pół godziny, czyli w najgorszym wypadku jakieś góra 1,5 godziny. Własnym samochodem będzie podobnie jak autobusem - długo.
Koszt pociągu granicznego to 17 PLN, 10-11 PLN autobus. Dla samochodu musisz wykupić ubezpieczenie (nie wiem ile), drogi główne płatne (szukaj strona Beltoll). Pociąg nocny typu zamykany 4 osobowy przedział do spania na trasie Brześć - Mińsk 25-30 PLN. Pościel 2,5 PLN. Wstęp na giełdę ze standardowym stolikiem w cenie 18 zł (w tym 1 piwo i gadżety). Dojazd w Mińsku na giełdę nie więcej niż 1,5 PLN.
Jest to głównie wymienna giełda, choć Serbowie czy kolekcjonerzy, którzy mają rzadkie rzeczy (np. postradziecka Azja) ceny mają w € lub $.
Jest dużo Rosjan, więc jest się z kim wymieniać, jak się zbiera cały świat. Od biedy gdy wpisujesz się na listę przed giełdą precyzujesz swoje poszukiwane kolektybilia i poprzez e-mail ustalasz już tylko szczegóły wymiany na miejscu.
Co jeszcze? Od 5 lat, a nawet więcej o niej piszę, więc wszystko już zostało wielokrotnie powiedziane.
Odpowiedz cytując
Stare 15-04-2019, 22:57
Fotka Użytkownika: darek99
darek99 darek99 is offline
PremiumUżytkownik

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Dzięki za info, wiem Tomek że jesteś stałym bywalcem giełd na Białorusi, mi chodziło bardziej o informację jak obecnie wygląda przekroczenie granicy, z tego co napisałeś pociąg jest najlepszą opcją, może trochę drożej ale nie czeka się na przejściu, jeszcze raz dzięki za info.
Epikur z Samos.
Odpowiedz cytując
Stare 18-04-2019, 14:01
Senior

Standardowy

U Pawła Egorowa krótka fotorelacja z imprezy i wizyta w browarze tuż za ścianą.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie