Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Pewnego razu pomyślałem sobie, że skoro jestem gotów kupować książki, różne naczynia oraz narzędzia potrzebne przy warzeniu piwa, to czemu miałbym nie wesprzeć miejsca, skąd w sumie dowiedziałem się o tym wszystkim. Mimo, że raczej mało udzielam się na forum, co spowodowane jest moją nikłą jeszcze wiedzą, to przecież jestem jego jakąś cząstką. Gdyby wcześniej ktoś nie poświęcił własnych pieniędzy na organizację tego, to dalej piłbym Żubra, czasem tylko w chłodniejsze dni racząc się Porterem.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Błonie: [Raduga] Last Summer
Ekstrakt: 12% wag. | Alkohol: 4.6% obj. / 3.45% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników:
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 17-04-2019, 14:11
Fotka Użytkownika: kaczka116
kaczka116 kaczka116 is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy Błonie, [Raduga] Last Summer

Piwo gotowe do oceny
Stare 17-04-2019, 14:16
michael50 michael50 is offline
Senior

Standardowy

Ogólnie nie było źle, choć też bez zachwytu. Wiadomo, że cena - ponad osiem zł w Kerfie, nie powala. Za to etykieta, jak to u Radugi, bardzo mi się podoba, może też bez wielkich fajerwerków, ale stonowana kolorystyka i pozytywny przekaz robią swoje.
Ciekawy był kolor tego piwa - zupełnie mętny pomarańcz. Ale też na plus.

W smaku już trochę bardziej przeciętnie - mam wrażenie, że piwowarzy z Radugi lekko jeszcze eksperymentują z tym piwem. W porównaniu do opinii poprzedników, wydaje mi się, że w mojej warce było trochę mniej soku mango, a trochę więcej gazu. Ogólnie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - to lekkie, orzeźwiające, smaczne piwo, w miarę udanie łączące aromat mango z pszenicą. Uważam, że obie nuty były wyraźnie wyczuwalne, choć może połączeniu brakuje jeszcze trochę finezji, żeby móc zakrzyknać z zachwytem "O, to jest to!". Pewnie kwestia czasu i wyważenia proporcji i intensywności poszczególnych elementów.
Można spokojnie próbować.
Odpowiedz cytując
Stare 17-04-2019, 14:17
Senior

Standardowy

Zdjęcie poglądowe.
Odpowiedz cytując
Stare 19-04-2019, 08:06
Senior

Standardowy

Last Summer.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg Last s..jpg (21,6 KB, liczba wyświetleń: 13 )
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie