Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 7, U Augusta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #31
    Działa?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #32
      Działa. Przynajmniej parę miesięcy temu jeszcze działał i nie było przesłanek, żeby miał się zamykać. Jakieś 6-8 kranów z których leci czeska klasyka + 1-2 polskie krafty. Klimat niezmiennie przyjemny.

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #33
        Byłem kilka dni temu. Kranów 8 albo 10. Oprócz bodajże dwóch polskich kraftów (m.in. Nepomucen) same Czechy. Wśród nich popularne we Wrocławiu Skalaki (jasny, ciemny, wiśniowy), a także Chlumecky Vit, Svijansky Rytir, czy też Poutnik.

        Przyjemnie
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #34
          To dobrze.
          Od pół roku zaprzestali wpisów na facebooku, więc pomyślałem o najgorszym.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #35
            Nie, nie zapowiada się na jakiekolwiek negatywne ruchy z ich strony.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • concerto
              Senior
              • 09-2003
              • 859

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Od pół roku zaprzestali wpisów na facebooku.
              Oni nigdy nie wpisywali się regularnie- zresztą to chyba norma starszych knajp ( poza Lamusem ) z okolicy.

              Mam też wrażenie, że kiedyś bardziej się starali. Często było 1-2 piwa, które ich wyróżniały. Teraz przeważnie tylko tam wchodzę i idę do konkurencji.
              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

              Comment

              • concerto
                Senior
                • 09-2003
                • 859

                #37
                Jak ktoś lubi, to można tu się napić z kranu piw z Nysy. Wczoraj były bodaj 4. Nie pytałem czy to stała współpraca, ale tak wygląda.
                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  #38
                  Niekoniecznie współpraca, 06/04/2019 miała tam miejsce premiera ich jakichś dwóch piw, a dwa kolejne były wtedy podpięte jako dodatkowe z tego co wiem.
                  Aczkolwiek możliwe, że współpraca się opłaca i oferta jest stała.
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎