Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, [Szpunt] Galaxon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    BeerLab, [Szpunt] Galaxon

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • MWK
    Junior
    • 07-2010
    • 4

    #2
    Chyba coś nie pykło...
    Wczoraj otworzyłem Galaxona i była masakra. Zero nasycenia, zero aromatu, kolor błotnisty, a w smaku totalny kwas!
    Nie wiem jaka to warka. Mam nadzieje, że to tylko moja butelka a nie cała partia...
    Data przydatności do spożycia : 09.02.2019
    Jeżeli komuś się też taka butelka trafiła z taką samą datą to polecam uważać.
    Zastanawiam się tylko co ja - jako konsument, który zakupionego piwa nieskonsumował - mogę w tej sytuacji zrobić?

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MWK Wyświetlenie odpowiedzi
      Zastanawiam się tylko co ja - jako konsument, który zakupionego piwa nieskonsumował - mogę w tej sytuacji zrobić?
      Całkiem serio, ale dokonałeś konsumpcji, gdyż ponieważ konsumpcją jest nabywanie dóbr w celu zaspokajania potrzeb. Nie wiem jaka była twoja potrzeba, ale znakomitej większości nabywanie dóbr z rodzaju kraft pomaga podnieść własne ego, tworzyć aureolę niezwykłości własnej persony kupując ów produkt, więc browar w myśl twojej potrzeby tworzy produkt, który zaspokoi i twoje potrzeby i potrzeby browaru na zużycie niepotrzebnego produktu, który powinien wylać w kanał. Nie, nie... to tylko moja projekcja. Produkt jest wyjątkowy, a konsument ma prawo bić czołem pokłony za ów dar, który zaspokaja potrzeby.

      Daleki jestem od porad, gdyż te mogłyby naruszyć dobra osobiste i cielesne autorów tegoż bubla.

      A już serio... jeśli masz paragon z zakupu i nie spożyłeś produktu, z oczywistych powodów zanieść można do Sanepidu, zapłacić za ekspertyzę, zgłosić sprawę do rzecznika spraw konsumenta, a jak to nie da skutku wytoczyć proces cywilny. Jeszcze coś? No tak, możesz zapomnieć o sprawie lub wręcz przeciwnie pamiętać i za każdym razem publicznie opluć butelkę z owym bublem, złorzecząc twórcom.

      Inne mi do głowy nie przychodzą....

      Comment

      • michal89216
        Member
        • 10-2017
        • 43

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MWK Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba coś nie pykło...
        Wczoraj otworzyłem Galaxona i była masakra. Zero nasycenia, zero aromatu, kolor błotnisty, a w smaku totalny kwas!
        Nie wiem jaka to warka. Mam nadzieje, że to tylko moja butelka a nie cała partia...
        Data przydatności do spożycia : 09.02.2019
        Jeżeli komuś się też taka butelka trafiła z taką samą datą to polecam uważać.
        Zastanawiam się tylko co ja - jako konsument, który zakupionego piwa nieskonsumował - mogę w tej sytuacji zrobić?
        Piłem w sylwestra i było w porządku poza brzydkim osadem na dnie szkła.

        Comment

        • MWK
          Junior
          • 07-2010
          • 4

          #5
          Tak tylko w celu zamknięcia kwestii, którą poruszyłem.
          Napisałem bezpośrednio do browaru i okazało się, że oprócz mojego, nie mieli żadnych zgłoszeń dotyczących tej warki, zatem pewnie miałem zwyczajnego pecha.
          Browar Szpunt jednak wykazał się totalnym profesjonalizmem i podesłali mi na koszt firmy nie tylko Galaxona ale również 2 inne piwka!
          Szanuję

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Zamglona pomarańcza . [4.5]
            Piana: Drobne pęcherzyki ale po dość krótkim czasie redukuje się do cienkiej obrączki . Na początku trochę lacingu . [3.5]
            Zapach: Brzoskwinia i marakuja . [4]
            Smak: Dominuje średnia i przyjemna kwaśność . Brzoskwinia , marakuja i brak goryczki . Piwo bardzo orzeźwiające więc dobre na upały . [4]
            Wysycenie: Średnie . [4.5]
            Opakowanie: Dość ładne , niepełny skład i kapsel golas . [3.5]
            Uwagi: Dobre piwo dla fanów owoców i przyjemnej kwaśności . Mi jak najbardziej smakowało . Dobre na przełamanie nudy i monotoni klasycznych stylów .

            Moja ocena: [3.975]

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              #7
              BeerLab, [Szpunt] Galaxon
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎