Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wspieram browar.biz, bo to na prawdę świetna strona. Miejsce gdzie można pozna zdanie osób posiadających ogromną wiedzę, co daje okazje do rozwijania pogłębiana swojej wiedzy. Im więcej czytam tym bardziej zdaje sobie sprawę o ile sprawach nie miałem pojęcia. Polecam lekturę forum na każdą wolną chwilę. To skarbnica informacji! Dzięki tej stronie mogłem znaleźć sklepy oferujące szeroki asortyment piw, a także jakich produktów szukać na półkach, a których nie warto spróbować.
Krzysiek_K
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 09-05-2019, 17:56
AaLeX AaLeX is offline
Senior

Miejscowość: Gliwice
Standardowy Dobre, lekkie, niedrogie piwko

Wiem, iż temat ciężki, bo albo dobre, albo niedrogie ale napiszę do czego dążę. Mieszkam na co dzien w Niemczech gdzie w cenie poniżej 2zł (przeliczając) można kupić poprawne piwko w opakowaniu 0,5l. Ciężko mi takowe znaleźć w Polsce. Nie uważacie, iż ceny naszych piw, nawet koncernowych są mocno zawyżone? W Niemczech za 1euro to już mamy Augustinery i inne wyroby z wysokich półek a u nas ? Kiedyś w Biedronce było piwo Keniger, potem VIP pils, w srebrnej puszcze bodajże. U mnie na Górnym Śląsku robił to Van Pur i muszę przyznać iż jak na piwko ekstr. 10,1 Alk 4,8% było ono całkiem poprawne i jeszcze kosztowało 1,49zł. Wiadomo, nie było to piwo dla koneserów, ale dla wieczornego spotkania z kumplami gdzie idzie morze piwa, rolę spełniało. Dziś, nie ma już takich piw. Dziś najważniejsza moc. Kustosz zielony z Biedronki z ekstr 10,1 ma aż 6% alk i smakuje jak jabol. Szukam odpowiednika dla w/w Kenigera. Może ktoś z Was, się orientuje, czy coś takiego w Polsce jeszcze jest ?
Odpowiedz cytując

Narzędzia
Sposób wyświetlania
nieliniowo nieliniowo

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie