Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Żywiec: Warka Radler Grejpfrut z Pomarańczą
Ekstrakt: ?% wag. | Alkohol: 0.0% obj. / 0% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 3.725
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 25-03-2018, 08:48
Fotka Użytkownika: kaczka116
kaczka116 kaczka116 is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy Żywiec, Warka Radler Grejpfrut z Pomarańczą

Piwo gotowe do oceny
Stare 20-05-2018, 17:44
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: różowo-grapefruitowy [4]
Piana: biała, drobna, mierna, szybko opada do 1 cm kożuszka [2.5]
Zapach: słodowo-cytrusowy [3.5]
Smak: dość pełne i treściwe, wytrawny i jednocześnie cytrusowy posmak owoców złagodzony słodkością pochodzącą ze słodu, leciutka goryczka, fajnie gasi pragnienie, smakuje [4]
Wysycenie: ciut za duże [4.5]
Opakowanie: fajna etykieta, firmowy kapsel [4.5]
Uwagi: Oceniane jako piwo b/a -dla kierowcy bardzo dobry substytut piwa, mi smakowało bardziej niż klasyczne piwa b/a

Moja ocena: [3.725]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0050.jpg (41,9 KB, liczba wyświetleń: 47 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 20-05-2018 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując
Stare 16-05-2019, 09:16
Fotka Użytkownika: Petitpierre
Petitpierre Petitpierre is offline
Senior

Miejscowość: Gród bogaty
Standardowy

kolor wreszcie różowego grejpfruta, w zapachu też nuta wytrawnego, goryczkowego soku grejpfrutowego, odrobina słodyczy pomarańczy. W nucie dolnej troszkę chmielowych nut. Jest zacnie. W smaku nie za słodko, może troszkę za dużo pomarańczy, ale ładna goryczka, taka czysta grejpfrutowa łączy się z lekkim niuansem chmielu i pozostaje dość długo na finiszu. Dobra oferta, w Lidl'u 2,49zł
Bryzgaj halby ni znasz aptek ni lekarza
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak