Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Łódź] Sprzedam skrzynki z butelkami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nochal997
    Junior
    • 05-2019
    • 2

    [Łódź] Sprzedam skrzynki z butelkami

    Witam, Mam do sprzedania 10 skrzynek z butelkami (8 zł za skrzynkę). Butelki są umyte, wypalone, a wszystkie etykiety zostały zdjęte. Jeżeli ktoś jest chętny, to mogę w późniejszym czasie podesłać zdjęcia. Odbiór osobisty w Łodzi.
    Last edited by Nochal997; 26-05-2019, 17:34.
  • adi_999
    Senior
    • 11-2004
    • 425

    #2
    ja to bym chcial te etykiety
    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

    Comment

    • Nochal997
      Junior
      • 05-2019
      • 2

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
      ja to bym chcial te etykiety
      Patrząc na Twoją kolekcję, to raczej nie zrobiłby na tobie wrażenia, ale jak będę miał coś ciekawego, to postaram się o tobie pamiętać

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎