Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Dlaczego wsparłem Browar.biz? Ponieważ Od wielu lat był dla mnie źródłem wiedzy i wielu informacji, miejscem spotkań ciekawych osób oraz relaksu. A teraz kiedy wreszcie dorosłem do własnego warzenia zamierzam się tu zaopatrzyć w parę surowców.
Qbric
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 11-05-2019, 15:18
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Na dziś kolejna porcja blogówki:

Wyjątkowo podróżniczo, ale nie tylko...

Dawid Siedlecki z Browar Paragraf Piwnym szlakiem po Mediolanie i Północnych Włoszech;
Południe Włoch, czyli Mediolan odwiedziła Iga Burniewicz z Żaba w Piwie. Zobaczyć Neapol i... zjeść? O tym, dlaczego warto jechać (niekoniecznie na piwo);
U niej także nowy cykl filmów pt. Kociokwik TV wespół zespół z Masonem. Jest o piwnym Berlinie;
O drugiej z wielkich stolic Europy i jej piwnych zakątkach Bartosz Markowski z BeerFreak w tekście Londyńska Piwna Mila;
U Kuby Niemca na The BeerVault trochę klasyki - Komunizm, beton i piwo – wieczór w Chemnitz;
A u Jakuba Siusty na Chmielnik Jakubowy poza garścią newsów gdańskie reminiscencje, czyli Piwna wizyta w Gdańsku;
Poza tym WFP oczami kogoś kto wizytuje go pierwszy raz - Piwny Brodacz (Patryk Piechocki), w tekście pod wymownym tytułem "RiSy zagryzane kwasem: Warszawski Festiwal Piwa";
U niego także o taxigate w trakcie WFP w tekście pt. Jak to kocioł przyganiał garnkowi;
Jakby ktoś nie widział jak wygląda i czym jest piwna wieża z pubu Jabeerwocky opowie Rafał Kowalczyk na Wocky-Talky in Jabeerwocky.

e-prezes edytował/a post 11-05-2019 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując
Stare 11-05-2019, 16:46
concerto concerto is offline
Senior

Miejscowość: Oława
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
czyli Mediolan
Czeski błąd.
Stare 11-05-2019, 16:55
Senior

Standardowy

Tak. Miało być Neapol.
Odpowiedz cytując
Stare 11-06-2019, 21:46
Senior

Standardowy

Nie bardzo mam czas i chęć na przejrzenie wszystkiego, ale polecam bloga Dawida Siedleckiego, a w nim dwa ciekawe teksty natury prawniczej o legalności sklepów internetowych z alko i miejscu publicznym (nie mylić z domem publicznym )
Odpowiedz cytując
Stare 12-06-2019, 09:29
Prusak Prusak is offline
Senior

Miejscowość: Lublin
Standardowy

Warto przeczytać, ale gdybyśmy się przejmowali za bardzo "miejsami publicznymi", to połowa radości z picia piwa byłaby z głowy.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 00:01.

Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.