Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 24-05-2019, 20:47
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Puławską opcję miał obadać Fuliano, a z podlaską liczyłem, że ktoś stamtąd objedzie te lokalizacje. Bo to co mam to jest z netu/po telefonie

No i druga ważna kwestia czy zlot będzie i czy w sugerowanych przeze mnie lokalizacjach? No bo jak nie to nie ma sprawy.

PS.
Co roku jest ten sam problem. Każdy chciałby przyjechać, ale chętnych do organizacji nie ma.

e-prezes edytował/a post 24-05-2019 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując
Stare 28-05-2019, 20:54
Senior

Standardowy

Podobno rodzi się jakaś opcja południowo-zachodnia...
Odpowiedz cytując
Stare 29-05-2019, 07:49
Fotka Użytkownika: ART
ART ART is online now
mAD'MINd

Miejscowość: Opole
Standardowy

Jako że ne widać specjalnie aktywizacji na zaczepki e-prezesa, więc ściana wschodnia znowu upada. Warzywo - masz pierwszy post z listą rzeczy do ogarnięcia. Co roku jet praktycznie to samo. Teraz możesz ewentualnie ogarnąć jakieś występy dzieci niepełnosprawnych na sobotni poranek (przepraszam dzieci z Milicza za ten niski żart).

To co proponuję, to Nysa i okolice. Wsparcie browaru jest. Ośrodek się sprawdza.

Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś moderatorowi" (trójkąt z wykrzyknikiem).
Odpowiedz cytując
Stare 29-05-2019, 09:07
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
(...) ściana wschodnia znowu upada.
Upadek totalny! Cóż na siłę nie będę sam tego ciągnął. Nie chcecie - trudno!
Odpowiedz cytując
Stare 31-05-2019, 17:52
Fotka Użytkownika: woosaa
woosaa woosaa is offline
Senior

Miejscowość: knurów/górny śląsk
Standardowy

W Gliwicach trochę" pogawędziłem" z chłopakami z Nysy i potwierdzili że są prowadzone rozmowy z "szefostwem"browar.bizu na twmat zlotu.Baza gdzieś nad jez.nyskim.
Stare 12-06-2019, 16:27
Fotka Użytkownika: pirackamuza
pirackamuza pirackamuza is offline
dla kolegów PijackaMuza

Miejscowość: 53⁰00’ N 18⁰36’ E
Standardowy

A ja w kwestii formalnej - drugi łykęt września to 13-15 (no bo w końcu 1.09 to niedziela, więc ino kawałek łykędu.
To prywata, wiadomo, ale po prostu akurat 6-8 nie mogę
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie