Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

idealne piwo...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Krzysiu, weź no, chłopie, przeczytaj całość, a nie odpisuj na wybrane posty, he?
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • superprzemek
      Senior
      • 06-2002
      • 130

      #32
      Krzysiu Jak przeczytasz mój post uważnie to zobaczysz wyraz a raczej skrót NP czyli na przykład!!!!

      A wracając do tego co piją masy. Ja wcale tego nie pochwalam tylko stwierdzam fakty!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #33
        Marusia napisal/a
        Krzysiu, weź no, chłopie, przeczytaj całość, a nie odpisuj na wybrane posty, he?
        Przeczytałem całość i postanowiłem odpowiadać na wybrane posty.

        Superprzemek - nie zauważyłem NP. Faktów nie podważam, tylko stwierdzam, że nie jest to powód do naśladowania.

        Comment

        • Qbric
          Senior
          • 04-2001
          • 427

          #34
          nie czytam całości i odpowiadam na wybrane posty ;-)

          Marusia napisał(a)

          Opinia o Amerykanach to juz osobny temat, ale ogólnie i skrótowo to są oni przecież przykładem masowej bezmyślnej konsumpcji.
          Eghm... ja też jestem przykładem masowej konsumpcji piwa, ale czy bezmyślnej?
          Osobiście zgadzam się, że Bud wcale nie jest królem, choć z drugiej strony pewni ludzie tak uważają... (wielu z nich mieszka w USA) Z kolei uogólnienia typu Amerykanie to, Polacy tamto są mocno przesadzone i wg mnie w większości przypadków mijają się z prawdą bo nie można zakładać, że wszyscy są tacy sami. Szczerze mnie dotkneło, gdy wychodząc pewnego razu z Tesco w Budapeszcie usłyszałem opinię, że "Polacy to pijacy". Czy za kryterium normalności powinno się brać opinię ogólu czy grupki "specjalistów"? W końcu gustów na świecie jest tyle ile podniebień. Gdyby wszyscy na tej planecie zachowywali się nienormalnie, zostało by to uznane za norme. I jaki z tego wniosek? Nie wiem.

          Idealne piwo, tak jak niektóre czekolady , powinno być robione z pasją, fantazją i reklamowane przez Małysza
          Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

          Comment

          • superprzemek
            Senior
            • 06-2002
            • 130

            #35
            Krzysiu napisał(a)

            Superprzemek - nie zauważyłem NP. Faktów nie podważam, tylko stwierdzam, że nie jest to powód do naśladowania.
            w takiem razie sorki , a superprzemek z małej (chodź wiem że zawsze piszesz zaimki i nazwy własne użytkowników z dużej)

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #36
              Mam wrazenie, ze dla niektorzch idealne piwo to takie ktore pija wszyscz. Hmm yastanowcie sie cyz nie jest to czasem oznaka nie idealnosci a raczej braku wyrobionego smaku. NIe ma cyegos takiego jak idealne piwo bo kazyd powinien miec swoj wlasnz smak i dla kazdego ideal to moze bzc cos innego. )przeprasyam ye bey polskich zynakow ale klawiatura wzsiadla
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • And69
                Senior
                • 06-2002
                • 1487

                #37
                Nie ma czegoś takiego jak idealne piwo tak jak nie ma idealnej kobiety itd. itp. Każdy lubi co innego i podoba mu się co innego , jakby wszyscy mieli jeden gust świat byłby bardzo monotony .

                Comment

                • Qbric
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 427

                  #38
                  And69 napisał(a)
                  [...] Będziesz miał tyle właściwości ilu odpowiadających .
                  Chyba każdy kto nie ma zapędów a la Adolf lub Józek zgadza się z tym, że nie ma niczego (!) co zadowoliłoby wszystkich. Jednocześnie prawie każdy ma takie cuś co satysfakcjonuje go w 100%, może to być także piwo. And69 jakie jest Twoje idealne?
                  Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #39
                    To zależy od dnia , nastroju i towarzystwa . Ale lubie piwa ciemne wszelkiego rodzaju , z pilsów i pilsnerów mocno chmielone o wyrażnym smaku chmielu , nie za mocne tak 5,6 - 6,5 % .
                    Np. lednym z moich ulubionych piw jest Velkopopovicki Kozel 12%

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4996

                      #40
                      Przypadkowo zajrzałem do tego tematu i widzę:
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Opinia o Amerykanach to juz osobny temat, ale ogólnie i skrótowo to są oni przecież przykładem masowej bezmyślnej konsumpcji.
                      No cóż, gdyby nie ci bezmyślni Amerykanie, nie byłoby tej całej piwnej rewolucji, nie tylko w Stanach ale i na świecie.
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19166

                        #41
                        Dawne opinie znanych osób z obecnego polskiego kraftu potrafią zaskoczyć. Minęło przecież tyle lat, że te opinie już dawno należy traktować jako lokalny folklor.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          #42
                          Ale o co chodzi?
                          Przecież wypowiedź została obwarowana zastrzeżeniem, że będzie "ogólnie i skrótowo".

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎