Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna Góra - Zielona Góra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brogro
    Senior
    • 08-2005
    • 112

    #16
    A kapsel z nadrukiem browaru jest

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Dinozaurom tego serwisu miasto ZG znane jest przede wszystkim z Kabaretu Potem, a nie jakiegoś Hrabiego
      No tak, bo przedtem był Potem, a potem Hrabi... .

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
        Dużo się nie pomyliłeś - zadeklarowali na swoim FB, że piwo będzie nalewał jakiś lokalny aktor komediowy...
        Nie wygląda więc na to żeby było tam z kim pogadać o konkretach, zresztą czego innego można się było spodziewać po ich dotychczasowych działaniach?
        Ciekawe ilu klientów uda im się nabrać na tą "zielonogórskość"?
        Dobrze, że nie Andrzej Huszcza..

        Mam nadzieję, że na festiwalu dużo będzie chętnych na "ich" wyroby, co spowoduje zmniejszenie kolejek do innych źródełek.

        Comment

        • KobiNalewka
          Senior
          • 05-2012
          • 286

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Braci piwnej pewnie najbardziej znany będzie Grzegorz Halama (Oklasky) oraz Kabaret Hrabi.
          E, Halama to o ile się nie mylę z Cigacic, a Zielona, mimo swej zachłanności na tereny przyległe, aż tak daleko nie sięga

          Comment

          • KobiNalewka
            Senior
            • 05-2012
            • 286

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
            Deklarują na swoim FB udział w lotnym festiwalu w ZG w najbliższy weekend - będzie okazja żeby ich trochę docisnąć w wiadomym temacie.
            Pytałeś?
            Ja ich stragan może nie szerokim, ale jednak łukiem omijałem, ciesząc się brakiem kolejek do ów "browaru". Ponadto uświadomiłem ok 5 sztuk znajomych, aby nie czynili tam zakupów.

            Comment

            • AndrewZG
              Senior
              • 08-2009
              • 261

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
              Pytałeś?
              Ja ich stragan może nie szerokim, ale jednak łukiem omijałem, ciesząc się brakiem kolejek do ów "browaru". Ponadto uświadomiłem ok 5 sztuk znajomych, aby nie czynili tam zakupów.
              Nie było kogo zapytać, bo piwo nalewało młode dziewczę wraz z awizowanym wcześniej aktorem, a ja na festiwalu byłem w wyjątkowo pokojowym nastroju.
              Również edukowałem wszystkich napotkanych znajomych w wiadomym temacie i mam nadzieję, że info poszło jeszcze dalej.
              Rozprowadzany był podczas imprezy informator, gdzie Piwna Góra na całej jego stronie promuje się marketingowym bełkotem i ani słowa nie wspomina tam, że jest browarem kontraktowym i warzy gdzieś w Czechach.

              Może ktoś z kolegów (Darku?) zasięgnie języka na jakimś czeskim forum piwnym na temat pochodzenia ich piwa?

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #22
                I co w końcu z tą Piwną Górą? Jakieś wieści nowe?
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • AndrewZG
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 261

                  #23
                  Ciekawy artykuł na blogu Piwny Brodacz opisujący prawdę o tytułowym tworze "Piwna Góra" z nawiązaniem do nowo otwierającego się Hausta:

                  Comment

                  • KobiNalewka
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 286

                    #24
                    Ja tam się boję lodówkę otworzyć wieczorem sięgając po piwo, że mnie do ręki rodzimy wyrób trafi.
                    W kapslu zamawiając na miejscu cokolwiek, otrzymujesz podstawkę piwnej góry. W sklepie osiedlowym, spoglądając na półkę z piwami zagaduje mnie ekspedientka "może zielonogórskie piwo Pan kupi?". Grill, syn zaproszony na urodziny koleżanki, rodzice solenizantki zamówili krzynkę wiadomo czego.. Na Fejsie codziennie jakieś wrzutki.

                    Olać? Edukować? Hejtować?

                    Comment

                    • Dominika15192
                      Junior
                      • 07-2019
                      • 1

                      #25
                      W Zielonej Górze przy trasie północnej jest browar. Pyszne piwo. A do tego można kupić jeszcze piękne kufle do piwa https://eluxo.pl/pl/94-kufle-do-piwa i nie tylko https://eluxo.pl/pl/komplety/5067-kr...-szklanek.html

                      Comment

                      • AndrewZG
                        Senior
                        • 08-2009
                        • 261

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dominika15192 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Zielonej Górze przy trasie północnej jest browar
                        Czyżby? Nawet nie chciało się koleżance zapoznać z treścią tego tematu, ale chodziło przecież o reklamę kufli, więc każdy wątek się do tego jakoś nada.
                        Last edited by AndrewZG; 29-07-2019, 14:10.

                        Comment

                        • KobiNalewka
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 286

                          #27
                          o Jezu..

                          Te ceny to za kufle puste, czy z uwarzonym na miejscu piwem?

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎