Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Incognito, Black IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Incognito, Black IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    I tak to jest, jak się czeka na dodanie piwa do bazy, a potem korzysta z notatek...
    Piana niewysoka, szybko opadająca, barwa ciemnobrunatna, prawie nieprzejrzysta, ale to nie jest sto procent "black", spośród podanych chmieli Columbus, Citra, Chinook, Citra słabo wyczuwalna, w samku akcenty wytrwane popiołowo-goryczkowe, mało owocowości.
    Trochę więcej tu klimatu stouta niż IPy.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      O.o, to muszę skosztować, bo hybryda stouta i BIPy zawsze chodziła mi po głowie.

      Comment

      • klosPrz
        Junior
        • 09-2018
        • 2

        #4
        Już po otwarciu cytrusy i nuty żywiczne mnie zaatakowały swoim intensywnym aromatem, w smaku ponownie uderzenie chmieli amerykańskich głównie cytrusy i wyczuwalna lekka nuta palonych słodów. Goryczka wysoka, po kilku łykach lekko zalegająca. Spore wysycenie, po kilku minutach większość piany zanika, reszta pozostaje na ściankach tworząc ładny lejsing, reszta pozostaje trwale na piwie już do końca. Bardzo dobry przedstawiciel stylu Black Ipa. Jak dla mnie ocena 4,2/5

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          #5
          Jak wywąchałeś i wymlaskałeś w tym piwie cytrusy? Mistrzostwo świata, rozpoznać coś, czego prawie nie ma.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: ciemny brąz, momentami czerń [4]
            Piana: jasnobrązowa, mierna, podana znikoma, szybko skończyła jako obwódka wokół szkła [2.5]
            Zapach: słaby, dolewki do kawy [2.5]
            Smak: pełnia i treściwość znikoma, piwa rozmydla się, robi się wodniste podczas picia, goryczka jest, mocna, lekko trawiasta plus posmak kawy, mocno przypalonej, słaby posmak czekolady, wręcz znikomy, całość nieułożona [2.5]
            Wysycenie: jak dla mnie zbyt mocno wygazowane [3]
            Opakowanie: pite na WFP, plastik [2.5]
            Uwagi: Słabiutko, nie podeszło

            Moja ocena: [2.6]
            Attached Files
            Last edited by becik; 14-11-2018, 21:35.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #7
              Ziarnista kawa, prażone migdały, dym z ogniska. Gładkie, ale goryczka wyraźna.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎