Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mor842
    Senior
    • 07-2015
    • 114

    Jeszcze taka ciekawostka.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Co w tym ciekawego? To po prostu wzorzec miary jakiegoś płynu, niekoniecznie alkoholowego. Zwykła masówka.

      Comment

      • mor842
        Senior
        • 07-2015
        • 114

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Co w tym ciekawego? To po prostu wzorzec miary jakiegoś płynu, niekoniecznie alkoholowego. Zwykła masówka.
        No może dla Ciebie nie ciekawa. I widujesz takie co chwilę na allegro, skoro twierdzisz że to masówka. Osoba, która nabyła ją prawie za 700 zł pewnie jej tak często nie widuje. Więc pytanie co Twój wpis w tym wypadku wnosi do tematu? Bo widzę w innym wątku też coś Ci się w moich poprzednich wpisach nie podobało. Więc może napisz mi na pw co jest nie tak. A ja postaram się to naprawić albo zmienić. Twoje zdrowie!

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Zgadzam się z Krzysiem. Spamujesz w tym temacie strasznie.
          Last edited by pizmak666; 28-07-2019, 16:15. Powód: Byk
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • mor842
            Senior
            • 07-2015
            • 114

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
            Zgadzam się z Krzysiem. Spamujesz w tym temacie strasznie.
            Przepraszam. W takim razie już nie będę tutaj więcej nic zamieszczał. Mój błąd. Twoje zdrowie!

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              Nie strzelaj fochów. Tablica z piwami świata to naprawdę nie jest przedmiot, którym ktokolwiek się tu podnieci.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • mor842
                Senior
                • 07-2015
                • 114

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie strzelaj fochów. Tablica z piwami świata to naprawdę nie jest przedmiot, którym ktokolwiek się tu podnieci.
                Po czym kolego wywnioskowałeś że strzelam fochy?! Nie jestem małym dzieckiem ani babą. Po prostu kulturalnie przeprosiłem i tyle w temacie. W gwoli ścisłości dodawałem linki, które JA uznałem za ciekawe. Wystarczyło normalnie, kulturalnie napisać żeby nie dodawać tego typu przedmiotów. Wiem, że masz dłuższy staż na tym forum ale to nie powód żeby zachowywać się w ten sposób. Nie każdy jest tak światły i doskonały jak Ty, żeby dodawać tylko zajebiście ciekawe aukcje. Wybacz mi moją ułomność kolego w tej kwestii. Twoje zdrowie!

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  W jaki sposób? To forum piwne, dział kolekcjonerski to polskie browary i naprawdę raczej nikogo nie interesuje link do teraźniejszego plakatu z kilkoma flaszkami piwa lub mosiężna miarka bez żadnej cechy browaru kosztująca nawet 700PLN. Zobacz jakieś wcześniejsze posty w tym temacie i może zrozumiesz co mam na myśli.

                  Inwektywy w moim kierunku przemilczę.
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • mor842
                    Senior
                    • 07-2015
                    • 114

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                    W jaki sposób? To forum piwne, dział kolekcjonerski to polskie browary i naprawdę raczej nikogo nie interesuje link do teraźniejszego plakatu z kilkoma flaszkami piwa lub mosiężna miarka bez żadnej cechy browaru kosztująca nawet 700PLN. Zobacz jakieś wcześniejsze posty w tym temacie i może zrozumiesz co mam na myśli.

                    Inwektywy w moim kierunku przemilczę.
                    Czy w tym dziale było określone co uważać się będzie za ciekawe a co nie?? Czyli jeśli przykładowo Ty dodasz link, który dla mnie będzie nie ciekawy to co wtedy?? Naprawdę chcesz dalej robić off-topa tutaj?? Przepychanki słowne są tu zupełnie nie potrzebne. Inwektywy?? Serio?! Obraziłem Cię w jakiś sposób bo nie wydaje mi się. Dobra ja kończę bo to nie ma naprawdę najmniejszego sensu. Powodzenia.
                    Last edited by mor842; 29-07-2019, 13:31.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mor842 Wyświetlenie odpowiedzi
                      No może dla Ciebie nie ciekawa.
                      Dla mnie zupełnie nieciekawa.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mor842 Wyświetlenie odpowiedzi
                      I widujesz takie co chwilę na allegro.
                      Nie widuję. Może dlatego, że nie szukam takich klamotów na allegro. Ale zapewniam ciebie, że poza allegro także istnieje życie i w nim, chcąc nie chcąc, można zobaczyć takie rzeczy.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mor842 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Więc pytanie co Twój wpis w tym wypadku wnosi do tematu?
                      Zawsze można odwrócić pytanie - co TWÓJ wpis wnosi ciekawego? Ja uważam, że nic, bo naczynie w żaden sposób nie jest związane z piwem. No, chyba że szukamy tak dużej paraboli, jak związek między kinem "Luna" w Pierdziszewie z lądowaniem na Księżycu.

                      Jest to naczynie miarowe do płynów, i to raczej nie do piwa, a gorzelnicze. Brak cechy szczególnej, w tym przypadku lokalizacyjnej stanowi, że wartość obiektu pod względem filabirystycznym jest żadna. Nie wiemy, kto to kupił, i dlaczego. I czy rzeczywiście kupił, a nie tylko podbił cenę dla kumpla. Jedyna atrakcja tego naczynia to rozmiar, tak duże są rzadziej spotykane.
                      Last edited by Krzysiu; 05-08-2019, 13:56.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Szykuje się kolejna ciekawa cena za kapsel

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Jakiś wysyp przedwojennych kapsli

                          Comment

                          • K__J
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 127

                            Wow, to nowości teraz chodzą po 70 zł netto, nono...

                            https://allegro.pl/oferta/podstawka-...yca-8513404937

                            Comment

                            • volodos
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 717

                              Niektórzy tak mają

                              Comment

                              • Mafar
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 1262

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika K__J Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wow, to nowości teraz chodzą po 70 zł netto, nono...

                                https://allegro.pl/oferta/podstawka-...yca-8513404937
                                Wiesz dokładnie , że było kiedyś kilku takich kolekcjonerów , którzy płacili takie sumy za podstawki . Teraz możemy im tylko podziękować . Więc nie ma się co dziwić takim ceną .
                                Polakom gratulujemy Brackiego

                                Gdy rozum śpi budzą się demony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎