Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Złoty Denar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MlodyPiwosz
    Member
    • 04-2012
    • 73

    #61
    Na pierwszym planie słodowy oraz metaliczny zapach. Piana w tym Piwie zniknęła szybko i praktycznie jej nie ma. Kolor jasno-bursztynowy , a teraz kwestia najważniejsza czyli smak , nie będę się wiele rozpisywał gdyż twierdze że nie ma zbytnio o czym.Piwo jest niesmaczne , jak kolega Javox wyżej napisał "posmak zalanej popielniczki" , metaliczność ,wodnistość,wysycenie średnie. Puszka taka jak na zdj wyżej. Również podziękuje i raczej nie spróbuje po raz kolejny.

    Comment

    • wit
      Senior
      • 12-2012
      • 144

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Statystyczna norma, klarowny, jasny [3]
      Piana: Od początku raczej szpetna, grube bąble, szybko znika [2.5]
      Zapach: Bardzo przyjemny, rześki, dość intensywny, gruszkowo-morelowy [4]
      Smak: Raczej woda o smaku lekko piwnym, minimalna gorycz, w tle słodowość [3]
      Wysycenie: Bez wpływu na smak, raczej dość silne, cały czas CO2 wędruje od dna ku powierzchni. [3]
      Opakowanie: Ładne, rzadko spotykany na polskich piwach zestaw kolorów i czcionek. [4]
      Uwagi: Przeciętne piwo pod grilla, nic nadzwyczajnego, choć piję bez przykrości. Strawna cena - 2.60 za butelkę.

      Moja ocena: [3.35]

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #63
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, klarowny. [5]
        Piana: Wysoka i buzująca, szybko redukuje się do zera. [2]
        Zapach: Słodowy, trochę skarpetkowy. [2]
        Smak: Piwo wodnisto-słodowe. W zasadzie nie ma o czym pisać - idealnie podpada pod definicję gazowana woda o posmaku piwa. Nie warto. [2]
        Wysycenie: Za niskie jak na wodnistość. [4.5]
        Opakowanie: O dziwo podano pełny skład, a poza tym nic ciekawego. [3]
        Uwagi: Nie warto.

        Moja ocena: [2.325]

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 569

          #64
          Ja może aż tak krytyczny nie będę, ponieważ zauważcie koledzy, iż to piwo ma tylko 4% alkoholu, więc jakby porównywać podobne wyroby o tym woltażu to nie wypada wcale źle. Kolor ładny, złoty, piana szybko opadła, ale kożuszek został do samego końca. W zapachu metal i trochę słodu, smak pusty, faktycznie, czuć że to ma 4%, jednak na końcu wybijają się delikatne nuty słodu, żelaza i minimalna goryczka. Ale jest to słabe, jakby podnieść trochę woltaż to by było znacznie lepiej. Dobre dla kierowców, na szybkie ugaszenie pragnienia, do grilla polecam inne, lepsze, jednak w cenie 1,49zł (gliwicki market dino) piłem znacznie gorsze wynalazki. Ocena 3/6.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎