Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Wiking Strong (browar Połczyn Zdrój)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    BuR napisał(a)
    hmmm... Albo się źle przypatrzyłem, albo w na poprzedniej stronie nie ma dodanego "Wikinga Stronga". Czarna puszka. 7.0%obj.

    Moja ocena: [3.1]
    Jeżeli rzeczywiście nie ma osobnego tematu to możesz taki założyć.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #17
      BuR napisał(a)
      hmmm... Albo się źle przypatrzyłem, albo w na poprzedniej stronie nie ma dodanego "Wikinga Stronga". Czarna puszka. 7.0%obj.

      Moja ocena: [3.1]
      Kto szuka ten znajdzie


      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        #18
        Zakupiłem Wikinga sronga w butelce Euro opatrzonej napisem bezzwrotna, widocznie browar pozbywa się tych butelek. Piwo robione w Koszalinie, nie ma nawet wzmianki o Połczynie. Alk do7,2%, ekstraktu nie podano. Na etykiecie sugerowana cena 1,69 zł.
        Kupione raczej dla etykiety, smak niezachwycający, mocny i cieżki, ogólnie jednak do wypicia, jak ktoś tanio chce się upić to może być, jednak jako piwo nie polecam, znam lepsze mocne.
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          zakupione w butelce typu EURO/DIN ponoć bezzwrotnej. szata graficzna ciut zmieniona od ostatniego zakupu.
          to, iż kiepskie nasycenie i piana, zapach - bez wyrazu pozostawia wiele do rzyczenia to jeszcze nic. w smaku wyczuwalny smak pleśni! zakup tylko na własne życzenie, ja to zrobiłem dla etykietki. kapsla brak, tzn. pusty!

          Moja ocena: [2.65]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎