Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Radzymińska, sklep

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Warszawa, Radzymińska, sklep

    Witam wszystkich milośników dobrych browarków!!! Otóż na Szmulkach jest mordownia z piwem regina za 1,50 butelka!!!! jest też mocna za 1,80. Do wszystkiego trzeba doliczyć 0,50 za butelkę, którą można oczywiście później oddać. Jest to ulubione piwo okolicznych mieszkańców i wszystkich okolicznych żuli także piwo w petach z pelcowizny na przeciwko nie mają szans. Na przeciwko jest jak już napisałem w pelcowiźnie w petach niestety mocny Gambrynus za 5zł. litr oraz piwo niemieckie schlos gold w szkle twist off za 2.40zł. butelka. Piwko chłodzi sie razem z wędliną i serkiem obok warzyw w lodóweczce, to informacja dla tych którzy będą spragnieni. Wszystkie te dobroci są przy ulicy radzymińskiej, a mozna tam dojechać ze wschodniego kijowska 140 lub z żerania też 140 lub z bemowa 170 lub z Puławskiej i Saskiej kępy 138. Ten ostatni ma przystanek niedaleko słynnego już sklepiku przy Polnej trzeba tylko trochę podejśc do ronda jazdy i wsiąść w 138 które zjeżdża na trasę w tym celu należy przejść za ten niebieski budynek, gdzie stoi obok piekarni przystanek 138. Na radzymińskiej są dwie pelcowizny. Mi chodzi o tą gdzie na górze jest biblioteka a naprzeciwko stoi kapliczka, nieopodal tej kapliczki jest mordonia z reginą. Może najlepiej będzie jeśli napiszę, że NIE chodzi mi o pelcowiznę blisko gorzelni ani przy której są światła i poczta oraz inspektorat PZU.TA właściwa jest bliżej Targówka.
    Pozdrawiam!
    PS Tylko nie pomylcie Radzyminskiej z Solidarnści. radzymińska odbija w bok i staje się wąską ulicą.
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Chłopie, Cóżeśty palił, na Boga!
    Nie ma to jak krótko i węzłowato. Trzy razy musiałem czytać żeby się połapac
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Dudlik
      Senior
      • 11-2002
      • 269

      #3
      Nie nic nie paliłem tylko uczyłem się do egzaminu z literatury słoweńskiej
      Pozdrawiam!
      Dudlik
      Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

      Comment

      • Cocobango
        Senior
        • 04-2002
        • 818

        #4
        Dudlik napisał(a)
        Nie nic nie paliłem tylko uczyłem się do egzaminu z literatury słoweńskiej
        Pozdrawiam!
        Dudlik
        To Ty się napij bo zdecydowanie wycieńczyłeś swój organizm
        Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
        Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
        HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

        Comment

        • Dudlik
          Senior
          • 11-2002
          • 269

          #5
          Dobra pójdę za radę i wygulam parę browarku dla regeneracji organizmu!
          Pozdrawiam!
          Dudlik
          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎