Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Allegro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    Żadna zbrodnia, ale kupiłbyś za tyle etykietę, która później mogłaby się okazać etykietą od wody mineralnej?
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Czasem ponosi się straty, jak to na wojnie bywa . A tak serio, to czy nie zamieszcza sie na allegro skanów.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #18
        slavoy napisal/a
        A widzieliście? Jakiś człoweik próbuje sprzedać kapsle przedwojenne, w opłakanym stanie, po 40 złociszy od sztuki. Lesze jest jeszcze to że sam dobrze nie wie od czego te kapsle są.

        Uwazam ze kazdy inny jako kolekcjoner nie postawilby tu takiego pytania to juz Ty musisz wiedziec co chcesz kupic i ile za to zaplacic
        Pomimo moich poprzednich uwag musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony z Allegro
        napewno jezeli by ktos kupil 1 czy 5 kapsli to juz jesz przesada zeby placic tyle pieniedzy-ALE jet takie dobre rozwiazanie ze mozesz nawiazac kontakt ze sprzedajacym i wtedy mozesz sie targowac
        Musze powiedziec ze znalazlem wiele ofert mnie interesujacych i z ceny 10 czy 20 zlotych zrobila sie normalna cena o,4 DM a to jut przy kupnie zadkich okazöw jesz zadawalajaca cena jedynie ze trzeba troszke wiecej kupic
        na moim przykladzie bylem zainteresowany 6 kapslami na ktörych mi zalezalo ale po korespondencji ze sprzedajacym wyslal mi natychmiast nowe oferty coraz nowe i z 6 Kapsli zrobilo sie 300 i wtedy cena naturalnie spada gwaltownie z 20 zl robi sie 30 gr itd itp
        w kazdym razie ja jestem zadowolony ale musze przyznac ze nie kazdy w Polsce moze sobie pozwolic na jednorazowe wydanie 400 czy 600 zl.
        Juz wkrötce bede mögl zaprezentowyc moje zdobycze
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎