Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Rycerskie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    #46
    Muszę przyznać, że to piwko lepiej smakowało mi jakiś rok temu, teraz nie mogę wypowiedzieć się zbyt optymistycznie, piana bardzo słaba "szybka", kolorek ciekawy bursztynowy, zapach dość intensywny,a smak tak jak już mówiłem wg mnie zmienił się na gorsze-czuć alkohol

    Comment

    • ANDRO
      Senior
      • 10-2001
      • 640

      #47
      A ja nabyłem, będąc na komunii w Wałbrzychu , w sklepiku i w opakowaniu 0,5 l.(starego typu). Smakowało mi jak nie wiem co...ale sami wiecie ... komunia
      Dobrze gazowane , lekko pieprzne , za tą cenę - extra!
      Andro z wyspy jednej takiej.
      http://www.bahama.uznam.net.pl/

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #48
        Kupione w Żabce.
        Zgrabny bączek. Etykieta ciut kiczowata, ale pasująca do nazwy, więc OK.. Szkoda że nie ma kontry. Plus za czarną folię wokół szyjki, minus za niedrukowany kapsel.
        Piana niska, szybko zniknęła i to bez śladów.
        Gaz w porządku.
        Kolor w sam raz.
        Zapach... Wyczuwa się podobną niprzyjemną nutkę co w Rycerskim, ale tu jest ona znacznie słabsza, na dodatek czuje się też zapach słodu.
        Smak - charakterystyczne cechy smakowe piw mocnych, ale czegoś w nim brakuje... Przydałoby się zwracać mniej uwagi na woltaż, a większą na zawartość ekstraktu.

        Moja ocena: [2.575]

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #49
          Wypiłem je jakieś 2 tygodnie temu w czasie odbywanej praktyki w Koninie,świeżutkie i prosto z beczki oczywiście.Muszę przyznać ze mi smakowało-na pewno nie jest to piwo typu - dużo procentów za niską cenę.4 bym dał z czystym sumieniem.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • stilldead
            Junior
            • 07-2004
            • 3

            #50
            Widac trafilem na jakis trefny egzemplarz. Na temat koloru, piany sie nie wypowiadam, Pilem prosto z puszki.
            Smak - bylo poprostu nie dobre!
            Mikstura spirytusu, kwasu, goryczki, plynu do naczyn. Wypilem testowo pol puszki i dalem sobie spokoj, choc tolerancyjnym czlowiekiem jestem.
            Jedyny plus to puszka, lubie czarne puszki, tarcze i rycerzy, wiec piwko mi sie wizuralnie podobalo...
            Kupione w Tesco.

            Moja ocena: [2.325]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.

            W tym przypadku autor sam przyznaje że pił prosto z puszki - wiarygodność takiej oceny jest hm, "dość niska"...

            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • Chris
              Senior
              • 05-2004
              • 812

              #51
              Kolor jasno bursztynowy,przyjemny.Nasycenie odpowiednie,ale po kilku łykach nie ma juz gazu.Piana niezbyt gesta ale dosc dlugo sie utrzymuje.Zapach karmelowo-slodowy z lekką nutką chmielową.Smak karmelowo-slodowy z delikatną goryczką.Opakowanie ładne (bączek)z folią przy szyjce,tylko brak malowanego kapsla.

              Moja ocena: [4.15]
              chickkiller :)

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #52
                Pojawiło się i na Podlasiu.
                Kolor ładny - jasny bursztyn. Piana nie za wysoka i niezbyt trawała. Nasycenie CO2 nieco za słabe. Zapach dość intensywny: słód, czuć także sporo chmielu. Smak zaś mniej przekonujący. W zasadzie wszystko jest: słodowa łągodność i spore chmielenie (trochę za mocne). Piwo jednak sprawia wrażenie rozwodnionego. Zbyt silna goryczka.

                Moja ocena: [3.475]

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #53
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Nawet ładny bursztynowy kolor. Ciemniejszy niż w większości piw. [4]
                  Piana: Chwilowa. Utrzymywała się ok 1 min i znikła. Grubopęcherzykowa. [2]
                  Zapach: Żaden wogóle nic nie wyczułem. Sam nie wiem czemu. [1.5]
                  Smak: Czuć goryczkę ale jakąś gorzką. Tak samo gorzki posmak zostaje po konsumpcji. [2.5]
                  Wysycenie: Zdecydowanie za duże. Przełykając piwo czuć było iż gazu jest za dużo. Bąbelki utrzymywały się do samego końca. [2.5]
                  Opakowanie: Czarna puszka. Nawet nieco podobna do Zamkowego Mocnego. [3]
                  Uwagi: Nie wiem ale być może trafiłem na zepsute piwo. Stąd taka moja ocena. Piwo to dokańczałem na siłę. Zamkowe Mocne jest zdecydowanie lepsze.

                  Moja ocena: [2.2]
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • Perry
                    Junior
                    • 04-2005
                    • 4

                    #54
                    nie jest zle ale jak dla mnie to typowe piwko do picia z kumplami w parku. w smaku nie jest zle. poza tym lubie je bo pochodzi z mojego regionu. wiec takie typowo patriotyczne przywiazanie

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎