Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przygotowanie etykiet [programy]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #31
    a ja jestem ciekaw na jakim oprogramowaniu robił etykiety zwycięzca konkursu na najlepszą etykietę piwa domowego? to chyba ważne ?

    Comment

    • qbson
      Junior
      • 03-2005
      • 12

      #32
      Dzieki za informacje o krowkach... Zarobie zgodnie z rada Wielkiego B. mam nadzieje ze cos wyjdzie.
      Dzieki

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika qbson
        Dzieki za informacje o krowkach... Zarobie zgodnie z rada Wielkiego B. mam nadzieje ze cos wyjdzie.
        Dzieki
        Miło mi to czytać. Życzę powodzenia.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
        Składać Corelem w wersji 8.0 (późniejszymi zresztą też...) gazetę to już byłoby dowód pewnego samozaparcia i poświęcenia
        Oczywiście. W moim poście zaznaczyłem, iż Corel i Photoshop, to narzędzia tylko pomocne do składu. Podstawą są kombajny typu InDesign. Dwa pierwsze służą jedynie (albo aż) do przygotowania i obróbki grafiki na potrzeby softów właściwych do tworzenia publikacji.
        Tak mi sie zdaje...

        Comment

        • Przemodar
          Member
          • 07-2004
          • 30

          #34
          Ja z powodzeniem używam Corela 4.0 OEM. Legalny, dołączany był kiedyś do ...tuszu drukarkowego HP. Drukarkę HP mam do dziś, więc nie ma problemu. Ponieważ przez dłuższy czas pracowałem na Corelu (od wersji 1 do 6) mogę śmiało stwierdzić, że 4.0 jest wystarczająco bogatym narzędziem do etykiet piwnych i nie tylko. Można zassać tony darmowych odlotowych czcionek, niemal gigabajty clipartów i do dzieła! Pracuję na tym programie pod Windows XP i jedyny mankament to fakt, że pliki trzeba nazywać ośmioznakowo, bo inaczej się wywraca, taki to staroć!
          Przeczytalem tu też, że jeszcze można na rynku dopaść Corela 8.0. Hm, jak na piwne etykiety to niemal kombajn, z którego wykorzysta się może 10% możliwości. Nie narzędzie, a umiejętności się liczą
          "Powiedziałem i ukoiłem sumienie..."

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎