Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Steffl (lic.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwożłopiks
    Junior
    • 08-2004
    • 17

    #31
    piwo podobne troche do tyskiego duzym plusem ejst to ze znajduje sie w bezzwrotnej nutelce przez co jest tanszy w smaku podobne bardzo do tyskiego jednakrze posiada blizej nie okreslony dziwny posmak a co za tym idzie zapach, piwko troche za bardzo sie pieniło ale miało za to fajną butelczyne przypominajacą troche stare butelki od smietany

    Moja ocena: [3.45]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------
    piwo piwoo piwooo, i piwoooo i wódaaaa

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #32
      FCJP jednakże
      Zwróć uwagę, że mamy tu zwyczaj pisać z użyciem ogonków, dużych liter, kropek i przecinków. Tak się po prostu łatwiej czyta.
      A o samej ocenie to już Art się wypowie
      Dziku


      Comment

      • Mistrzu
        Senior
        • 08-2003
        • 750

        #33
        Kolor: bladosłomkowy.
        Piana: niska ale trwała, wraz z ubywaniem piwa pozostawia na szkle miły wzorek.
        Zapach: rześki, miły lecz słabiutki, "odchmielowy". Trzeba mocno się zaciągnąć lub zabujać płynem by coś poczuć.
        Smak: przyjemny ale niczym charakterystycznym się nie wyróżnia. Lekka słodycz słodu miła w przełykaniu. Niewiele smakowej goryczki.
        Nasycenie: niewidoczne ale dobrze wyczuwalne w ustach.
        Opakowanie: rozumiem, że wzorowano się na zagranicznym pierwowzorze. Mając w kolekcji "parę" Austriaków byłem przygotowany, że nie ujrzę nic ciekawego. Dwója.

        Moja ocena: [2.975]

        Comment

        • josephe
          Junior
          • 02-2004
          • 12

          #34
          Mi za to zapach nie wydał się za przyjemy. Gdy otworzyłem butelkę buchnął zapach charakterystyczn dla piw Van pura po prostu nieprzyjemny. Ale za to w smaku czuć wyraźny, głęboki posmak słodowy. Nachmielenie całkiem w porządku. Piwko smaczne, warto spróbować, razi tylko zapach.

          Comment

          • wroclawianin
            Junior
            • 04-2004
            • 26

            #35
            Zakupiony przeze mnie dzisiaj, ma już tylko 5,3% vol. i ekstrakt 11,5%

            Comment

            • bulkowski
              Member
              • 03-2005
              • 76

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: idealny złocisty kolor prawdziwego piwa [5]
              Piana: pieni sie obficie, co jest dużym + dla tego piwa [4]
              Zapach: zapach podobny do Tyskiego , aczkolwiek smak radykalnie odmienny [4.5]
              Smak: nie pozostawia posmaku, smak lekkiej goryczki, smakuje wybitnie dobrze [5]
              Wysycenie: w idealnej proporcji, wzór do naśladowania [4.5]
              Opakowanie: nie ma wielkiego znaczenia, lecz godło Austrii na butelce przyciaga uwagę [3.5]
              Uwagi: jedno z lepszych zagranicznych piw, nadające sie do podawania w barze, zamiast np. Pilsner Urquella

              Moja ocena: [4.625]
              „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

              Comment

              • watson
                Junior
                • 03-2005
                • 11

                #37
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: klasyczny, wzor do nasladowania [5]
                Piana: bardzo rzetelna praca [4.5]
                Zapach: Genialny!!! To jest zapach piwa wrecz szkoleniowy [5]
                Smak: To jest scisla czolowka w swojej klasie [4.5]
                Wysycenie: Dobre dobre, jeszcze troszke wiecej i byloby za duzo [4.5]
                Opakowanie: ksztalt butelki mi sie podoba a etykietka w porzadku [4.5]
                Uwagi: W swoim gatunku jest to piwo przodowe

                Moja ocena: [4.7]
                ---------------
                Ocena usunieta z rankingu.
                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                Art, Admin

                ---------------

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  #38
                  Dragi watsonie. Gdyby nie Twoja uwaga w uwagach, nie wiedziałbym, że oceniasz piwo.

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Słomkowy – taki jak powinien być w piwie o takiej zawartości ekstraktu. [4]
                    Piana: Biała, drobnoziarnista i bardzo delikatna. Początkowo wydawało mi się że tak delikatna piana szybko opadnie, jednak jak się później okazało myliłem się. Utrzymywała się długo a do końca picia pozostawał mały dywanik. [4]
                    Zapach: Delikatny, chmielowy, z lekkimi nutkami owocowymi. Przeciętny. [2.5]
                    Smak: Chmielowy, początkowo delikatny, po przełknięciu na języku pojawia się dobra intensywna goryczka. [3.5]
                    Wysycenie: Początkowo odpowiednie, jednak pod koniec jak dla mnie trochę za małe. [3.5]
                    Opakowanie: Ładne, przejrzyste, butelka w oryginalnym kształcie. [4]
                    Uwagi: W sumie niezłe piwo jak na swoją cenę, odpowiednie na ciepłe letnie dni. Jeden z lepszych produktów Browaru Van Pur.

                    Moja ocena: [3.25]
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • Lacriferno
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 783

                      #40
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: W sam raz. Nie za jasny, nie za ciemny. Słomkowy, taki jak w piwie być powinien. [5]
                      Piana: To, moim zdaniem, najsłabsza strona tego piwa. Jeśli ktoś zna piwo z równie szybko znikającą pianą, proszę o kontakt. Na początku rzednie, potem opada, by całkiem zniknąć, ale trwa to zdecydoanie za szybko. [2]
                      Zapach: Przyjemny, zalatuje owocami. Delikatnie kwaśny. [4.5]
                      Smak: Po prostu smaczne piwko. Umiarkowana goryczka, nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku. Gdzieś w oddali wyłania się nuta drożdży. [4.5]
                      Wysycenie: Tu mogło by być lepiej, bo momentami ma się wrażenie, że się pije piwo bez bąbelków, które swoje odstało po otwarciu. Ale jak twierdzi mój kolega, po takim piwie "nie puszy". [4]
                      Opakowanie: Tutaj prawie rewelacja, aż miło nalewać z takiej butelki. Nie zachwyca, co prawda, kształtem, ale ma czytelną etykietę, i co ważne, jest bardzo lekka. Szkoda tylko, że to butelka bezzwrotna. [4.5]
                      Uwagi: Tak, tak, ta cena to nie pomyłka ani też kit! Jeśli ktoś był na ponownym otwarciu supermaketu Albert w Janowie Lub. ten wie w czym rzecz. Ot, taka sobie promocja. Udało mi sie nabyc dwa kartony Steffla, ale wiem że później był reglamentowany, po jednym kartonie na klienta. Normalnie kosztuje ok. 2,30 - 2,50.

                      Moja ocena: [4.25]

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎