Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skład Piwa Domowego i etykiety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Przemodar
    Member
    • 07-2004
    • 30

    #16
    Czwarta warka zacierana... Ha, czyżbym tylko ja miał czas i ochotę na zabawę z etykietami? Wczoraj rozlałem kolejne piwko zrobione wg przepisu z BA A.Sadownika. Etykieta raczej zabawna niż przemysłowa. I tak ma być
    Attached Files
    "Powiedziałem i ukoiłem sumienie..."

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Przemodar
      Czwarta warka zacierana... Ha, czyżbym tylko ja miał czas i ochotę na zabawę z etykietami?
      Tak z czystej ciekawości: dlaczego uparcie zamieszczasz swoje etykiety w temacie" Skład Piwa Domowego i etykiety"

      Comment

      • Przemodar
        Member
        • 07-2004
        • 30

        #18
        Przepraszam, zasugerowałem się tematem wątku, który wisi sobie u mnie w oderwaniu od kategorii. Zobaczyłem jedyny wątek w temacie, więc się dorzuciłem, nie przypuszczając że to prywatny wątek o Twoich piwkach. I zmylił mnie jeszcze Twój głos do klossa, żeby pochwalił się swoimi etykietami... Nie ma sprawy, mogę usunąć swoje wpisy
        Last edited by Przemodar; 12-09-2005, 09:23.
        "Powiedziałem i ukoiłem sumienie..."

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Przemodar
          Przepraszam, zasugerowałem się tematem wątku, który wisi sobie u mnie w oderwaniu od kategorii. Zobaczyłem jedyny wątek w temacie, więc się dorzuciłem, nie przypuszczając że to prywatny wątek o Twoich piwkach. I zmylił mnie jeszcze Twój głos do klossa, żeby pochwalił się swoimi etykietami... Nie ma sprawy, mogę usunąć swoje wpisy

          ech... niech będzie - tym razem daruję

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎