Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imielin, Knap Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Imielin, Knap Mocne

    To właśnie piwo jest dostępne w wersji "z kranika" w chorzowskiej knajpce przy ul.Powstańców.
    Od razu refleksja: w czasie najazdu stołecznego odłamu forumowego to piwo było wręcz wyśmienite, tydzień potem, wybrałem się w to samo miejsce, na to samo piwo z Celcikiem i nie było już tak dobre (może stara beczka???).
    Za pierwszym razem była piana nie za obfita, ale była. Za drugim - praktycznie rzecz biorąc to tej piany nie było wcale. Za pierwszym razem był gaz taki jak być powinien. Za drugim - gaz niewidoczny, lekko tylko odczuwalny na języku.
    Za pierwszym razem piwo było słodkawe, z delikatna goryczką w tle, która to goryczka narastała pod koniec szklanki. Tydzień potem, piwo zdecydowanie słodkie, "ulepkowate" z posmakiem stęchlizny. Zapach też jakiś stęchły jak z dawno nie wietrzonej piwnicy. Wcześniej zapach był ledwie wyczuwalny.
    Pytanie tylko czy to wina zestarzałego piwa, różnica warek.
    Welde pana zza lady piwo ma ok 7% alk. Nie potrafił powiedzieć ile ma ekstraktu. Browar nie podaje ponoć takich informacji na kegu. W tygodniu spróbuję do nich zadzwonić - może się coś wyjaśni w tej kwestii.
    Last edited by adam16; 06-06-2004, 13:23.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • pawel61
    Junior
    • 06-2005
    • 7

    #2
    imielin knap

    Adam napisz coś o dalszych losach twoich degustacji tego piwa.Podobno mają nową puszke MOCNE i Piwo Jasne.

    Comment

    • pawel61
      Junior
      • 06-2005
      • 7

      #3
      ocena piwa

      prosze o ocene piwa ''Knap mocne'' 6,2% alk.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawel61
        prosze o ocene piwa ''Knap mocne'' 6,2% alk.
        Z całym szacunkiem ,ale po co dwa razy prosisz o to samo w dwóch tematach .
        Do Administratora ,proszę później mój post wrzucić do ...Kosza(lina)


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          z całym szacunkiem, ale nie doceniasz admina, prośba była umieszczona w jedym temacie, który przyłączyłem do niniejszego
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎