Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Pascal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radeckib
    Member
    • 02-2002
    • 87

    Brok, Pascal

    Wyprodukowane przez Brok-Strzelec dla Nibres Słupsk (cokolwiek by to by to było). Zawartość alk. 5.5% obj.
    Etykieta zerżnieta z czarnego Specjala. 1.65zł w małym sklepiku w Szczecinku. Butelka starego typu.

    Dość gęsta piana, utrzymująca się niedługo, lecz zostawiająca otoczkę na brzegu linii piwnej. Zapach słaby i niezbyt przyjemny. Barwa jasna, słoneczna, ładna. Klarowne, z niewielką ilością gazu o małych babelkach. W smaku proste, o wyraźnej goryczce, lekko kwaskowe, lecz całkiem przyjemne. Niestety po paru łykach wyczułem lekki smak "ludwika" co zrzucałem początkowo na moje niedbalstwo przy myciu szklanki, ale łyk z butelki rozwiał moje wątpliwości: to piwo tak smakuje.
    Gdyby nie ten feler nie byłoby takie złe.
    W sumie przypomina piwo Górskie z tego samego browaru, może po prostu to to samo piwo z inną etykietą.
    ludzie mówią że jestem źle narysowany
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Ma jakiś nieprzyjemny posmaczek,w sumie niezbyt silny ale niestety trwały.Kwaskowato-gorzkawe,trochę surowe i niedopracowane.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Nie jestem przekonany,czy to warzy koszaliński browar.Ten właśnie słodkawo -kwaśnawy posmak sugerowałby bardziej na Jędrzejów .Barwa złota,gaz słabiutki.Etykieta to doprawdy ksero Specjala EB.Ktoś po paru piwach może się pomylić
      Piwo nie jest godne zapamiętania.Wypijalne,ale w sumie po co je pić.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Stolp
        Senior
        • 06-2002
        • 492

        #4
        [QUOTE=radeckib]Wyprodukowane przez Brok-Strzelec dla Nibres Słupsk (cokolwiek by to by to było).QUOTE]
        "Nibres" to słupska hurtownia, posiadająca w swojej ofercie m.in. piwa z BROK'a
        Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
        Szukam
        e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
        https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎