Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zlot birofilistów w Czaplinku??

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Zlot birofilistów w Czaplinku??

    W ostatni weekend w "Dzienniku Bałtyckim" ukazał się artykuł poświęcony trzem kolekcjonerom metalowych otwieraczy z Kaszub. Opowiadał o ich pasji, jak się zrodziła, ile i jakie rodzaje mają, ale sama końcówka tej noty mnie mocno zaintrygowała. W ostatnim zdaniu mowa była o ich marzeniu. A jest nią wyjazd na zlot kolekcjonerów piwnych akcesoriów w Czaplinku.

    Czy coś wiecie na temat tegoż zlotu. Przyznaje bez bicia, ze nigdy nie słyszałem o tym zlocie?? Czekam na wasze liczne odpowiedzi
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Chodzi im pewnie o to, aby ktoś im zrobił giełdę. Przyznam bez bicia, że zbieram dwadzieścia lat, ale nigdy nie widziałem żadnego kolekcjonera z Czaplinka.

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      A może chodziło o Człuchów. Jeżeli to ich początki to o taką pomyłkę nie trudno.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        A czy ci "trzej kolekcjonerzy metalowych otwieraczy z Kaszub", to są nasi ludzie? Znam jednego takiego forumowicza z tamtych regionów. Oczywiście, o ile Kaszuby traktujemy w szerszym, historycznym pojęciu. Miło byłoby się dowiedzieć o następnych kolekcjonerach.
        Ciekawi mnie także, czy to oni są z Kaszub, czy z Kaszub mają być kolekcjonowane przez nich otwieracze. Jeśli to drugie, to będą mieli raczej skromne zbiory.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          "Panowie pochodzą z gminy Skarszewy i do tej pory uzbierali ponad 100 otwieraczy."
          Tylko tyle można było wyczytać z tego artykułu konkretnego.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            To się nie dziwię, że ich nie znam. Tyle to można w miesiąc kupić na Allegro.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎