Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"extra mocne z browarów krakowskich"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tad2x
    Member
    • 06-2005
    • 72

    "extra mocne z browarów krakowskich"

    W Ustroniu-Hermanicach (Beskid Śląski) jest sobie taka letnia knajpa (zaraz przy drodze bodajże na Brenną przy moście nad Wisłą - dokładnego adresu nie znam). W sumie to jest tylko budka kioskowa i stoły pod takimi starymi drzewami. W cenniku tego poniekąd fajnego przybytku (bo tanie piwo ) jest piwo "extra mocne". Jak spytałem się kobiety tam obsługującej to odpowiedziała mi, że to jest "piwo z browarów krakowskich". No jakoś takiego browaru nie znalazłem, może mało lub źle szukałem. Ktoś jest bardziej zorientowany lub zna tą knajpkę i wie coś więcej skąd ten trunek "extra mocne"?
    Zamieszczam niżej fotografie cykniętą na pamiątke w lipcu 2005r.
    Attached Files
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Jeżeli faktycznie z Krakowa to pewnie Relakspol Mocne. Tylko oni robią mocne w Krakowie (nie licząc paru kolegów ).
    O Extra Mocnym z Krakowa nic mi nie wiadomo.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Miło jednak, że Relakspola można spotkać w takich miejscach. Ewentualnie może to jeszcze być Excellent Mocne

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        mocne z relakspola w beczce często w ten sposób opisują na nalewakach. taka polityka rzedstawicieli browaru, głównie pod klientów, którzy chcą się nawalić tanio i mocno

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎