Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3000 opisów piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    #16
    Co prawda nie zaliczam sie już do najmłodszych forumowiczów , ale ocenionych i opisanych piw mam tylko, a może i aż ... 1 . Lubię jednak próbować nowości , więc postaram się dołożyć swoja " cegiełkę " . Moje wysiłki jednak skoncentruja się na polskich piwach.

    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #17
      Nie dyskutowac tu na temat co by bylo gdyby bylo tylko brac sie do roboty.
      ja wlasnie 2 Piwka dodalem i kilka mam jeszcze w zapasie
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
        Nie dyskutowac tu na temat co by bylo gdyby bylo tylko brac sie do roboty.
        ja wlasnie 2 Piwka dodalem i kilka mam jeszcze w zapasie
        Własnie ! Do roboty ! Za dwie godziny wyjezdzam na 10 dniowe testy narciarsko- piwne. Do Austrii i Szwajcarii. Jestem ciekaw, ile nowych piw "zaliczycie" podczas mojej nieobecności.
        Last edited by sibarh; 23-03-2006, 13:56.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • bolek1970
          Senior
          • 12-2005
          • 179

          #19
          No jestem , jestem....
          Tylko dajcie znac , jak moge pomoc ?
          pozdrawiam z polnocy,

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #20
            Opisz po prostu Szwedzkie piwa w dziale piwo-konkretnie Przyjemne zajęcie, najpierw degustujesz, potem piszesz Zapoznaj się z jego regulaminem oczywiście

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #21
              Mysle ze nowy rekord zastal ustalony-Dalej bede nowe piwa Niemieckie i Zagraniczne wprowadzal chociaz dalej twierdze ze w tym temacie nie ma takiego zainteresowania jak Przy piwie o Byle czym-SZKODA
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                Dalej bede nowe piwa Niemieckie i Zagraniczne wprowadzal chociaz dalej twierdze ze w tym temacie nie ma takiego zainteresowania jak Przy piwie o Byle czym-SZKODA
                Wiesz, większość forumowiczów jest z Polski i w związku z tym ma mocno ograniczony dostęp do zagranicznych ciekawostek, a już zwłaszcza takich, które jeszcze nie zostały opisane. Stąd największe zasługi w tym temacie mogą dać zagraniczni "rezydenci", jak Ty. Ja na pewno zawsze z zainteresowaiem czytam nowe opisy piw i to zdecydowanie nie tylko ze względu na moderatorskie obowiązki.

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #23
                  Moje odczucie jest jednak Inne.
                  Nie znajac danego piwa chetnie sie jemu przyjze i uzmyslowie ze cis takiego wogöle istnieje.
                  Wiadomo ze nie trzeba zabierac tematu bo po co Glupoty wypisywac jak sie nie ma pojecia o co chodzi.
                  Moje spostrzezenie bylo takie ze Piwa Niemieckie wystepujace rowniez w Polsce maja ogladalnosc po 100 i wiecej razu gdy natomiast Tematy zalozone przezemnie sa ogladane pomiedzy 10-20 razy.
                  Juz kiedys na ten temat pisalem ze po co wogole to pisac jak nikt tego nie Oglada.
                  Tematy znowu typu Moj Pies,KOT albo cos Takiego maja Frekwencje po kilka tysiecy.
                  Czy zeczywiscie jestesmy na Odpowiednim Forum?
                  Zauwazylem ze wystarczy napisac temat PIWO A SEX albo zwierzeta albo cos tam innego i juz on bedzie sie toczyl w nieskonczonosc.
                  Zauwazylem ze wiekszosc Forumowiczow trafilo tu przypadkowo i chca sie wypowiedziec na wszystkie tematy tylko nie o Piwie,Browarach albo cos z tym zwiazanym.
                  Juz nie raz slyszalem ze mozliwosci serwera sa ograniczone gdy obserwuje ze ponad polowa Tematow nalezalo by wymazac zyskujac miejsce na Nowe pozyteczne tematy.
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                    Wiesz, większość forumowiczów jest z Polski i w związku z tym ma mocno ograniczony dostęp do zagranicznych ciekawostek, a już zwłaszcza takich, które jeszcze nie zostały opisane. Stąd największe zasługi w tym temacie mogą dać zagraniczni "rezydenci", jak Ty. Ja na pewno zawsze z zainteresowaiem czytam nowe opisy piw i to zdecydowanie nie tylko ze względu na moderatorskie obowiązki.
                    Podobnie jak i ja choć ja mam dostęp do tych piwek tylko z Mecklenburgii-Vorpommern i Brandenburgii ,to jak trafię cosik w swoje łapki to opisuję.Wiadomo jednak,że mało kto z tych piwek będzie mógł skosztować,dlatego też zainteresowanie jest jakie jest.Ja czytam zawsze z ciekawością i przed wypadem sam sobie przypominam co piłem i jak smakowało-bo tego jest naprawdę mnogo i nie sposób spamietać wszystkie piwka ,gdy ma się ich przed sobą kole 60-100 na każdym wyjeździe.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Andi, nie przesadzaj, frekwencja w tematach obocznych oznacza, że brać forumową łączy nie tylko piwo, ale też inne zainteresowania, oraz spostrzeżenia z życia codziennego. Uważam to za jak najbardziej pozytywny objaw, sprzyjający zacieśnianiu się więzi międzyludzkich. Jakby istniał tylko dział "Piwo-konkretnie" to nie było by spotkań sekcjowych, zlotów itd.

                      Po za tym - od jakiegoś czasu za każdym razem, jak wchodzę na forum, to patrzę na ilość uzytkowników przeglądających działy - Piwo konkretnie i Browarnictwo amatorskie zawsze mają największą ilość oglądających
                      Last edited by Marusia; 24-03-2006, 16:29.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2866

                        #26
                        Mała liczba odwiedzin danych tematów spowodowana jest tym, że nie ma w nich żadnej dyskusji. W wielu przypadkach (szczególnie piw egzotycznych) w danym temacie jest tylko opis piwa i zdjęcie, a prak komentarzy bo mało kto ma okazję spróbowac piwo z Mozambiku czy Tadżykistanu .
                        Po co więc czytać po raz dwudziesty ten sam opis piwa.


                        PS: Okres wakacyjny sprzyja zamieszczaniu takich ciekawych piwek, więc jak się uda to postaram się coś dodać .
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          #27
                          Andi, ja też zawsze czytam zagraniczne piwka. A jak któreś znajdę to i "czytam"
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • bolek1970
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 179

                            #28
                            Mnie w zwiazku z licznymi podrozami po europie zawsze interesuje jakie piwko, ceni sie w danym kraju(w niemczech- regionie), moze by taki temacik- "Jak bedziecie w ... to polecam...."
                            Jak bym chcial cos takiego umiescic, to gdzie?

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek1970
                              Mnie w zwiazku z licznymi podrozami po europie zawsze interesuje jakie piwko, ceni sie w danym kraju(w niemczech- regionie), moze by taki temacik- "Jak bedziecie w ... to polecam...."
                              Jak bym chcial cos takiego umiescic, to gdzie?
                              Przecież to kwestia gustu. Mi może smakować to co Ty w ogóle byś do ust nie wziął i odwrotnie.
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • bolek1970
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 179

                                #30
                                No ale, powiedzmy,ze dla mnie wiekszym autorytetem bedzie pare osob z forum niz pani ekspedientka, albo pan Wacek z "pod sklepu".
                                pozdawiam z polnocy (piwna pustynnia)
                                Last edited by bolek1970; 25-03-2006, 12:40.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎