Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Frater

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, niemal bursztynowy. Bardzo przyjemny, ciemny jak na pilsa. [5]
    Piana: Trzyma się nawet długo. Po przelniu tworzy gęstą czapę, kolor nieco kremowy. [4.5]
    Zapach: Chmielowy, delikatnie kwiatowy. [4]
    Smak: Z początku wyraźnie da się wyczuć chmielowość i wyraźną goryczkę. Smak nieco zakłucony alkoholowymi akcentami (minimalnymi na szczęscie). [4]
    Wysycenie: W sam raz, może pod koniec nieco za slabe. [4]
    Opakowanie: Charakterystyczna etykieta dzieki "kapurowcowi" z umieszczonymi najistotniejszymi informacjami. [4.5]
    Uwagi: Kupiłem ostatnią butelkę w pobliskim sklepie. Troszkę żal...

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny głęboki bursztyn, odpowiedni do parametrów, klarowne. [4.5]
      Piana: Dużo i ładnie się trzyma. Trzeba ostrożnie lać, bo łatwo zapienić go nadmiernie. [4.5]
      Zapach: Miły chmielowy aromat. Niestety słaby, a początkowo ledwie wyczuwalny. [4]
      Smak: Solidny chmielowo goryczkowy. Goryczka mocna i ładnie zalegająca kubki smakowe po przełknięciu. Ogólnie nieskomplikowany dobry smak. [4]
      Wysycenie: Tak jak wszystko w tym piwie, dobre. Początkowo nawet chyba za mocne. Mocno trzyma się do końca. [4]
      Opakowanie: Ładny wzór graficzny, bardzo ładny kapsel, parametry podane. Denerwują slogany o „Duchu Cysterskiej receptury czy tradycji”. Mnich też trochę pod skate’a zrobiony. [4]
      Uwagi: To było, bo już jest nowy Frater, bardzo dobre piwo do częstego picia. Chmiel i mocna goryczka. Szkoda, że go osłabili.

      Moja ocena: [4.075]
      Last edited by MarcinKa; 14-06-2006, 14:03.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎