Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Huger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jak na ten gatunek to ok. Słomkowy. Niestety jest jakieś mętnawe. [4]
    Piana: Z początku ładna, szybko opada i znika prawie całkowicie. [2]
    Zapach: Głównie słodowy ale jest w nim coś niepokojącego. [3]
    Smak: Jakaś taka metaliczna woda z malutką goryczką. Ogólnie smaku niewiele. Może to i dobrze w tym przypadku. Zostawia nieprzyjemny posmak. [2]
    Wysycenie: Za małe. [2.5]
    Opakowanie: Ogólnie taka sobie puszka z prześlicznym napisem "PROMOCJA". Ekstraktu natomiast zabrakło. Alkohol 4,2% a nie jak podano tutaj 4,7%. [2.5]
    Uwagi: Zakupione za 1,80 na Rakowieckiej (chyba 33) w "Mini Samie". Niby da się to wypić tylko nie bardzo rozumiem po co...

    Moja ocena: [2.5]

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • tomaso
      Junior
      • 08-2004
      • 3

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor jasno cytrynowy [3]
      Piana: Piana słaba, dość szybko opadła [3.5]
      Zapach: Niezachęcający [2]
      Smak: Smak niestety odrzucający, jakaś dziwna kombinacja goryczy i cienkiego piwa o dominującym wodnistym smaku [1]
      Wysycenie: W normie [4]
      Opakowanie: Puszka jak puszka ale symbole 3 medali nie wiadomo za co, jakieś podrzędne targi... [2]
      Uwagi: Moje najgorsze piwo, kupione przez żonę w sklepie Biedronka, nie dało się wypić i poszło do kanalizacji.

      Moja ocena: [1.9]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎