Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Golbeer Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Van Pur, Golbeer Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Dość ciemny, intensywne złoto delikatnie wpadające w bursztyn. [4]
    Piana: Pojawia się na chwilę po nalaniu. Gruboziarnista, śnieżnobiała. Znika bez śladu. [2.5]
    Zapach: Słodowy z mało wyraźnym chmielem. Wyraźna słodycz bijąca od alkoholu. Ogólnie mało intensywny i średnio przyjemny. [2.5]
    Smak: Słodkie, niemal ulepkowate z drażniącym język posmakiem spirytusowym. Goryczka niezbyt intensywna o chemicznym posmaku. [2.5]
    Wysycenie: Wystarczające. [4]
    Opakowanie: Nic szczególnego, oszczędne kolorystycznie. Brak informacji o ekstrakcie. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [2.675]

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Wspaniały,bursztynowy [5]
      Piana: Pojawiła się bujna,ale za chwilkę opadła bezpowrotnie. [2.5]
      Zapach: Kwaskowato,słodkawo,lekko alkoholowy [3]
      Smak: Słodki,słodki,słodki,gdzieś tam czuje się kwaskowatość i lekko alkohol.Da się wypić,ale powtarzanie nie jest raczej potrzebne. [3]
      Wysycenie: Bąbelki pracują do końca,ale jakoś ich jest w/g mnie za mało i piwo po kilkunastu minutach staje się jałowe. [3]
      Opakowanie: Puszka,z nawet niezła,ale tekst ,że to jest oficjalne piwo kibica rozwaliło mnie na dobre . [3]
      Uwagi: Totalny przeciętniak,ja sobie dam spokój z nim.

      Moja ocena: [3.05]
      Wyprodukowano dla "Spirit Partner Sp.J.Kraków"
      Last edited by Pogoniarz; 04-07-2006, 20:54.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mocny bursztynowy, klarowne [5]
        Piana: biała, drobna, szybko opada sycząc przy tym, nie osadz się na szkle [2]
        Zapach: mocny, slodowo-alkoholowy [2.5]
        Smak: cierpkie przy czym jednocześnie przesłodzone, mocno szczypie w podniebienie, za każdym łykiem wykrzywiam sie gdy czuje tę dziwna goryczkę [2]
        Wysycenie: zdecydowanie za duze [2]
        Opakowanie: malo charakterystyczna puszka z mało widocznym piłkarzem [3.5]
        Uwagi: Widzę, że wraz z Pogoniarzem pijemy to samo piwo, tyle, że ja resztę wylewam gdyż zupełnie mi nie podchodzi.

        Moja ocena: [2.4]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎