Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Shiin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ot, taki pilsowy No, może troszkę bardziej zółty. [4]
    Piana: Mnóstwo drobniutkich pęcherzyków. Niestety, stosunkowo szybko opada. [3.5]
    Zapach: Bardzo silny, przede wszystkim cytrusowy. Może to właśnie ta cytryna filipińska. Nawet mi się trochę podoba. [3.5]
    Smak: Bardzo słodkie, czuć że baza jest podobna co w Ginger'sie, bo podobna lekka słodowosć. Po chwili pojawia się kwaskowaty cytrynowy posmaczek. Jak już mam pić tego typu trunki, to zdecydowanie wolę Ginger'sa cynamonowego, ale to wypiłem bez problemu. [3.5]
    Wysycenie: Chyba nawet troszkę za duże. [4]
    Opakowanie: Tło etykiety ciut przypomina Ginger'sa. Całość wygląda nawet nieźle, dobrze się komponuje. Plus za zawartość ekstraktu, minus za goły kapsel. [3.5]
    Uwagi: Zakupione w "promocji" w niedalekim sklepiku za 1,50.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnożółty, klarowny [3.5]
      Piana: Bardzo szybko siadła, początkowo gęsta i bardzo drobne pecherzyki. [3]
      Zapach: Wyczuwalny aromat owoców cytrusowych [3]
      Smak: Bardzo zbliżone do Gingera, czuć nutę orientalną [3]
      Wysycenie: Wspaniałe przez cały okres picia odrywają się pęcherzyki gazu od samego dna [4]
      Opakowanie: Typowe dla piw aromatyzowanych z tego browaru etykieta słaba kolorystycznie [3]
      Uwagi: Kolejne piwo typu Ginger da się je pić dobre dla kobiet, tak uważa druga moja polowa.

      Moja ocena: [3.075]

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nic specjalnego. Jasny, przeciętny. [3.5]
        Piana: Obfita i długo się trzyma. Są wprawdzie duże bąble, ale niewiele. [4]
        Zapach: Jabłkowo słodko kwaśny, średnio intensywny. Troszkę chemiczny. [3.5]
        Smak: Kwaśny. Oczywiście to taka słodka kwaśność jak cukier z cytryną. Pod koniec lekko palący posmak jakby imbirowy. Ogólnie smak bardzo podobny do Ginger'sa tylko mniej ostry, łagodniejszy. Niestety smak lekko chemiczny. Piwa w smaku nie czuć. [3]
        Wysycenie: Odpowiednie, ładnie ożywia piwo. Pod koniec może troszkę go brak. [4]
        Opakowanie: W stylistyce piw owocowych, stylizowane na Daleki Wschód. Jak by go postawić obok innych zielonych, aromatyzowanych to by się niczym nie wyróżniało. Parametry są, ale kapsel tylko czerwony. [3.5]
        Uwagi: Bardzo podobne do Ginger'sa i chyba ma z nim wiele wspólnego. Mniej imbiru dodali i tyle. Piszą, że to esencja tajemnic Dalekiego Wschodu, ale chyba bardzo strzegą tej tajemnicy, bo w składzie nic egzotycznego nie znalazłem (chyba, że chodzi o te chemikalia? np. z Chin?), tajemnicza jest tylko nazwa.
        Niezłe więc na upale czasem można zimne wypić. Dobre na wycieczki rowerowe (słabe).

        Moja ocena: [3.375]
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Kropka_Tutek
          Junior
          • 02-2006
          • 20

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnopiwny - tradycyjnie jak w piwach o smaku cytrynowo- kwaśnym - jak piwo z dodatkiem soku z cytryny. [3.5]
          Piana: Obfita, trwała, drobna. [3.5]
          Zapach: Delikatny, cytrynowy raczej, ale piwo gdzieś się tam przebija. [3.5]
          Smak: Niezły, kwaśny, orzeźwiający - ale piwa prawie nie czuć - no może trochę goryczki gdzieś w tle. W kategorii: lemoniada bardzo przyjemny. [3.5]
          Wysycenie: Odpowiednie, bąbelki delikatnie głaszczą język do samego końca (picia). [3.5]
          Opakowanie: Zielona butelka z zielono- czerwoną etykietą. Stylistyka trochę jak chińskiej przyprawy do zupy. Ocene obniża goły, srebrny kapsel - ale za to na etykiecie są najważniejsze informacje. [3.5]
          Uwagi: Niezły napój chłodzący, raczej lemoniada, niż piwo. Na upały bardzo smaczny dla kogoś, kto akurat nie ma ochoty na smak chmielowej goryczki. W sumie ocena średnia (te jednakowe 3,5 w każdej kategorii to przypadek, dopiero teraz zwróciłem uwagę :-)) bo smaczne, ale piwo to jednak (przynajmniej w smaku) nie jest.

          Moja ocena: [3.5]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎