Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Atom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #16
    Wypiłem "Atoma" dostarczonego przez Grzecha.
    Tragedia, prawdziwa benzyna. Kolor PMP, smak - właściwie bez smaku. Trudno mi oceniać, piłem puszkowe, niesmaczne, po prostu niesmaczne. Za to piany tyle, że ucieka z kufla.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #17
      Musiałeś pisać, że to ode mnie ?!

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #18
        Chciałem Cię pochwalić, za obywatelska postawę.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #19
          W porównaniu z mocniejszą wersją Atomową, którą spożyłem jako pierwszą, to naprawdę piwko słabiutkie. Cena adekwatna do smaku, 1,45/ puszka. U mnie piana długo się nie utrzymała, wypiłem, ale nie mam ochoty na następne Atomowe piwo. Przynajmniej narazie.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #20
            Widzę, że nikt pijąc ATOMA nie doznał "atomowej mocy smaku" i "kosmicznego odlotu" co zapewnia Łomża na puszce. Bo fakt - piwo kompletnie bez zapachu, o piankę można zacząć wspominać po kilkunastu sekundach od umieszczenia cieczy w kufelku. Kolor - słaba herbatka z dużą ilością cytryny.
            Smak? Śladowe ilości charakterystycznego łomżańskiego posmaku, goryczki brak. Kompletnie bezpłciowe, brak nawet CO2... Jedyna zaleta to cena - 1,75 w Żabce w Rybniku.
            Ja jednak do Atoma szybko nie wrócę...
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • Cordel
              Senior
              • 09-2001
              • 1087

              #21
              Drogi (Tony) Iommi Ja kiedys pisałem o atomowej mocy, chyba w temacie "Przy Piwie" i o moim "Atomowym Odlocie". Poszukaj, a zobaczysz, że był taki jeden, co odjechał
              "Mam powody
              Powstrzymywać się od wody.
              Od wody mnie w brzuchu kole:
              Pijam tylko alkohole."
              Jan Lemański

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #22
                Cordel napisał(a)
                Drogi (Tony) Iommi Ja kiedys pisałem o atomowej mocy, chyba w temacie "Przy Piwie" i o moim "Atomowym Odlocie". Poszukaj, a zobaczysz, że był taki jeden, co odjechał

                Chyba znalazłem twój "Atomowy Odlot"...

                " ATOM, MOCNY ATOM, tak pamietam, kiedys niedaleko stal taki slup, cholera, jak niedawno poszlismy z kumplami(dzierzac 24 czesciowy, atomowy zestaw imprezowy) cos sie stalo i zobaczylismy w tym slupie potwora jak dzisiaj szedlem tamtedy slup lezal caly polamany(byl betonowy) Nie wiem, ale to jest ATOMOWA moc "

                Jak to mówią spece od promocji, każdy produkt znajdzie swój target. W tym wypadku z siłą ATOMU.
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  #23
                  Zakupione przez mojego dziadka, jak powiedział z ciekawości...
                  Kolor marny, coś miedzy słomką, a wodą. Nie lubię takiego.
                  Piana zaskakująco udana, bardzo wysoka, równa, biała, drobnoziarnista i trwała.
                  Nasycenie średnie, bąbelki niewielkie.
                  Zapach lekki chmielowy, z akcentem słodyczy, średniointensywny, dość przyjemny, ale bez rewelacji.
                  Smak orzeźwiający, dobry na gorące dnil; troszke cienkusz, ale ogólnie smaczny, goryczka lekka, chmiel dominuje, ale nie jest przesadzony.
                  Opakowanie na pewno oryginalne (niebieska pucha z atomami) i widoczne z daleka, za co plus. Może to i jest jakiś pomysł, ale mnie się nie podoba. No i jeszcze głupkowaty tekst o atomowym chmielu, galaktycznym czymśtam i jeszczez jakimśtam czymś innym...

                  Moja ocena: [3.5]
                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • janf0
                    Junior
                    • 07-2004
                    • 2

                    #24
                    W sumie jak na swoją cenę piwko nie jest takie straszne, ale prawdę mówiąc chyba lepiej kupić trochę droższe, szczególnie jak ktoś ma zamiar poimprezować przy piwku. Kiedyś wypiłem tego 25 sztuk w ciągu wieczora (nie bujam, rano policzyłem puszki a nikt innty tego nie pił) i właściwie niewiele odczułem. Już bardziej polecam wyborowe, nie mówiąc już o granacie Łomża mocne. A z atomów lepszy jest chyba Mocny Atom niz zwykły

                    Comment

                    • komcio
                      Junior
                      • 06-2004
                      • 8

                      #25
                      No coz kiedys trafilem na to piwo z braku pieniedzy,bawilem sie w to jak szybko dam rade wypic piwko i ydalo sie w niecale 5 sek.z kufelka i to tylko dlatego,ze pilem prawie wode mineralna,gdyby nie efektowne opakowanie i cena to cbewnie bym sie nie skusil,hmmm....zapach snietej ryby,smak niewiadomy,mozna je wypic bez wiekszych przeszkod zoladkowych,niestety nic ciekawego..

                      Moja ocena: [1.8]

                      Comment

                      • dino19_87
                        Member
                        • 12-2006
                        • 61

                        #26
                        kiedyś często piłem to piwo, ale tylko z jednego powodu - cena jak sie niema co się lubi to się lubi co sie ma
                        Sędzia PSPD/BJCP. Prezes W-M OT PSPD. Browar Jaroty (domowy). Organizator Warmińskiego KPD. Główny piwowar Browar Warmia.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎