Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Beczkowe Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty wchodzący w bursztyn, za jasny jak na mocne piwo. [3]
    Piana: Biała, średniej wysokości i gęstości. Znika niestety już po minucie. [2]
    Zapach: Słodowy z wyczuwalnymi wyraźnie nutkami owocowymi. [3.5]
    Smak: Podobnie jak przy zapachu – słodowe z wyczuwalnymi nutkami owocowymi jednak czuć tutaj lekką kwaskowatość po przełknięciu. Goryczka bardzo słaba i z trudem wyczuwalna ale to akurat nie jest wadą mocnego piwa. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, lepsze niż w Wybornym. [3.5]
    Opakowanie: Identycznie jak w Beczkowym Wybornym. Stonowane, wszystkie ważniejsze informacje na etykiecie, kapsel goły [bączek]. [3.5]
    Uwagi: Piwo niezłe, jedyne zastrzeżenia mogą tyczyć się ceny tego trunku na krakowskim rynku.

    Moja ocena: [3.325]
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      może by czas zmienić nazwę wątku, bo nijak nie mogłem tegoż znaleźć przez wyszukiwarkę korzystając z haseł "ciechanów" "beczkowe mocne"...
      z tego wszystkiego odechciało mi się oceniać, więc tyko dodam, że gdybym podchodził do piwa jak becik to już miałbym na liście ignorowanych browar ciechanów, bo zakupiłem beczkowe mocne w gambrynusie i ledwie go zmęczyłem... kwaśny jakiś.
      Last edited by e-prezes; 11-08-2006, 23:01.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        może by czas zmienić nazwę wątku, bo nijak nie mogłem tegoż znaleźć przez wyszukiwarkę korzystając z haseł "ciechanów" "beczkowe mocne"...
        z tego wszystkiego odechciało mi się oceniać, więc tyko dodam, że gdybym podchodził do piwa jak becik to już miałbym na liście ignorowanych browar ciechanów, bo zakupiłem beczkowe mocne w gambrynusie i ledwie go zmęczyłem... kwaśny jakiś.
        mnie wyszukiwarka bardziej lubi i "beczkowe mocne" było na pierwszym miejscu w wynikach
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          no to chyba padło mi na oczy! niemniej wielokrotnie szukam czegoś, co wiem że jest i nigdy nie ma na pierwszym miejscu, pierwszej stronie...

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny typowo pilsowaty, na piwo o tej mocy powinien być jednka ciemniejszy. [3]
            Piana: Na początku całkiem porządna, jednka szybko opada i do końca nic z niej nie zostaje. [3]
            Zapach: Przyjemny słodowo-chmielowy zapach. [4]
            Smak: W smaku dominują przy pierwszych łykach słodowe smaki charakterystyczne dla mocnych piw z czasem pojawia się goryczka w tle można wyczuć ten charakterystyczny alkocholowy posmak. Plus tego piwa to, że nie ma słodkości charakterystycznych dla tego typu piw, [3]
            Wysycenie: W normie. [4]
            Opakowanie: Estetyczne choć bez rewelacji, zawiera wszystkie potrzebne informacje, bez kontretykiety. [3.5]
            Uwagi: Zasadniczo nie jestem fanem tego typu piw mocnych, więc z tej przyczyny oceniam takie piwa niżej, ale w kategorii piw mocnych złe nie jest, jeśli ktoś takie piwa lubi to mu pewnie posmakuje.

            Moja ocena: [3.425]

            Comment

            • Scriptus
              Senior
              • 04-2006
              • 189

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: ladny, jasnozloty kolor, jednak stanowczo za jasny, dla tego piwa [4]
              Piana: przyzwoita pianka, nawet trwala, ciagnie sie troche po szkle, ale nie znika za szybko [4.5]
              Zapach: mocny, chmielowo- owocowy zapach, charakterystyczny, moze byc znakiem rozpoznawczym dla tego piwa [5]
              Smak: slodowo chmielowy smak, niemal idealny, jednak pozostaje posmak w ustach, gorzki niezbyt zrownowazony [4.5]
              Wysycenie: doskonale wysycenie, babelki caly czas pracuja, w smaku OK, nie jest nadmiernie agresywne, a i po piance widac, ze jest w porzadku [5]
              Opakowanie: Fajny baczek 0,33, z etykieta w stylu "czasow mlodosci", firmowy kapsel, wszystkie informacje zamieszczone, jednak ogolnie nic porywajacego. [4]
              Uwagi: Drugie piwko dzisiaj z Ciechanowa, warte wypicia, ma swoj charakter, nie jest to koncernowa sztampa

              Moja ocena: [4.65]
              Nic lepszego od Brackiego :)

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎