Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jędrzejów [ex. Strzelec], Tańcowane Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Jędrzejów [ex. Strzelec], Tańcowane Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    #2
    Ogólnie nie jest złe no może pozatym że czuć wodnistość. Piana była ok. Kolor ciut za jasny. Dałbym mocną tróję. Otrzymane od znajomego który przywiózł piwo z Łodzi.
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Kupiłem w Chorzowie
      Piana bielusieńka. I to chyba najmocniejszy punkt tego piwa. Szerzej opiszę jak tylko spróbuję ponownie.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pełno złoty. Z bursztynowymi naleciałościami. [5]
        Piana: ...p... tylko obrączka [2.5]
        Zapach: Chmielowo-słodowy z typowo marketowym alkoholowym zapaszkiem. [3.5]
        Smak: Jak Strzelec Mocny tyle, że ze słodowymi posmaczkami. Piwo smaczne ale jakieś niezdecydowane w smaku. Mimo to lepsze od Tarty Mosznej czy Warki Srom. Lekko wodniste, jak pisał zAjkA. [3.5]
        Wysycenie: W szklance leniwe ale w ustach wyczuwalne jako lekkie mrowienie na podniebieniu. [3.5]
        Opakowanie: Niewyszukane ale estyetyczne. Szkoda, że ekstrakt nie podany. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.5]

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Czapayew
          Senior
          • 10-2002
          • 1966

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemny, lekko wpadający w bursztyn [4]
          Piana: dośc obfita i gęsta z początku, z czasem zatraca się [3.5]
          Zapach: nutka chmielowo-słodowa, mało intensywny [3]
          Smak: niby ma wszystko - goryczka, brak alkoholowego posmaku, jednak jest dość łagodny i mało wyrazisty [3.5]
          Wysycenie: dobre [4]
          Opakowanie: nawiązuje do "tradycji" olsztyńsko-grudziądzkiej. Szkoda tylko, że kapsel goły [4]
          Uwagi: Zakupione w sklepiku w Chruszczobrodzie. Powrót tańcowanego ucieszył mnie, choć nie dorównuje temu z Grudziądza i jego drożdżowemu posmaczkowi

          Moja ocena: [3.4]
          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

          www.zamkoszlaki.com
          www.piwnekapsle.net

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Przyzwoity złocisto bursztynowy aczkolwiek mógłby być odrobinę pełniejszy. [4.5]
            Piana: Początkowo ok. Śnieżnobiała, puszysta lecz krótkotrwała. Opadła pozostawiając po sobie przejżysty kożuszek. [3]
            Zapach: Przy rozlewie unosi się miły kwiatowy bukiet przeżedzony lekką wonią chmielu. Później też nie jest najgorzej. [4]
            Smak: W odniesieniu do poprzedniego razu wiele się nie zmieniło. Z tym tylko iż teraz poczułem znikomy posmak palonego słodu. Goryczka jest ale szybko tłamsi ją wodnistość. Bez wyrazu, nie wspominając że nie pozostawia po sobie nawet żadnego smaczku. [2.5]
            Wysycenie: Wg. mnie jedna z główniejszych przyczyn wodniestego posmaku tego piwa. Zabija wszystkie możliwe aromaty lecz nie wodę to tej nie zabije. [2.5]
            Opakowanie: Prosta czerwono złota etykieta przedstawiająca parę tańczących osób. [3]
            Uwagi: Na pewno dobre na letnie upały lecz dla wymagających istna porażka.

            Moja ocena: [3.2]
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • Cocobango
              Senior
              • 04-2002
              • 818

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ładna klarowna, złocisto-bursztynowa barwa. [5]
              Piana: Drobna, biała, średnio intensywna i mocno nie trwała. Pozostaje w postaci cienkiej warstwy białego puchu [2.5]
              Zapach: Słodki, nie specjalnie ciekawy. Zaburzony jakąś niepokojącą nutą. [2.5]
              Smak: Ech, spodziewałem się czegoś lepszego. W pierwszej chwili nieco kwaśnawy, nieco później chmielowo słodowy. Ogólnie jakiś dziwny. Jakbym pił inne piwo niż Wy. W każdym razie nie jest jakieś paskudne czy wybitne - typowy średniak. [3]
              Wysycenie: Dobrze nasycone. Nic dodać, nic ująć. [5]
              Opakowanie: Ani piękne, ani straszne. Czerwono-złoty emblemat pasujący do typu piwa. Średniak na wierzchu, średniak w środku. [3]
              Uwagi:

              Moja ocena: [2.975]
              Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
              Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
              HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎