Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Roger's Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #16
    Czapayew napisał(a)
    Puszka wali po oczach napisem "Original pilsner taste". Jak tak mają smakować orginalne pilsnery, to ja dziękuję.
    Ja też dziękuję... Po degustacji Cartera z Perły wydawało mi się, że większego cienkisza trudno znaleźć, ale po spożyciu Rogersa zmieniłem zdanie.
    Ale do rzeczy - miejsce zakupu - Żaba oczywiście, cena 1,69 za puchę (brrrrr...) 0,5 l.
    Piana - jedyna zaleta piwa. Solidnie trzymała pion do połowy kufla osiadając przy każdej okazji na ściankach.
    Co2 - w moim egzemplarzu brak. Niby jakieś bąbelki odrywają się od dna, ale pijąc mam wrażenie, że to napój niegazowany.
    Kolor - trzecia herbata z jednej torebki.
    Smak - nieokreślony. Nieco kwaśnawy, pozbawiony goryczki i wyprany z jakichkolwiek charakterystycznych nut. Nijaki po prostu.
    Nawet najlepszej z żon nie smakowało, a ona pija cienkisze.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #17
      W swojej ocenie nie będę oryginalny. Kupiłem w Żabce w Toruniu i był to pierwszy i ostatni raz. Smakuje jak zabarwiona woda mineralna. Piwo do zapomnienia.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • GioCare
        Senior
        • 09-2007
        • 137

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor jasny, słomkowy, typowo złoty. [3]
        Piana: Piana słaboziarnista, szybko opada pozostawiając po sobie ślady na ściankach szklanicy [2.5]
        Zapach: Zapach słodowy, mało wyraźna nuta chmielu. [3.5]
        Smak: Słaby, piwo 3% ma bardzo słaby smak, wogóle nie czuć smaku piwa, tak jakby gazowana woda źródlana [2]
        Wysycenie: średnie, lekko gazowane [2.5]
        Opakowanie: Fajne. Ładny czerwony kolorek i ta nazwa ROGER idealnie pasują do tego piwa [5]
        Uwagi: Piwo zakupione w Carrefour'rze w Białymstoku. Słabe piwo, nie zagości u mnie w dzienniku piwnym na długo

        Moja ocena: [2.8]
        ╔═╗
        ║═╬╦╦═╦═╦═╗
        ╠═║║║╬║╩╣╔║
        ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
        ════╚╝══════════

        - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
        "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
        http://www.kp.pl/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎