Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stefani & Co, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    Stefani & Co, Strong

    Kolejne piwo z browaru mieszczącego się pod trochę dziwnym adresem: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7.
    Kolor złoty, sugerujący większą zawartość ekstraktu.
    Piana po dość energicznym nalaniu, na około 2 cm. Bąbelki niezbyt duże lecz nierówne. Niestety, piana znikła całkowicie po około 5-7 min.
    Zapach mocno słodowy, bardzo intensywny, jakby trochę miodowy (ale przecież miodu tu nie ma).
    Smak typowo "strongowy", wyraźnie słodowy, praktycznie brak goryczki. Ale nie ma co się dziwić. Piwo jest na etykiecie opisane jako "double malt".
    Wysycenie niewielkie, po opadnięciu piany tylko pojedyńcze bąbelki występujące przy przechylaniu szklanki.
    Jak u większości albańskich piw opakowanie stanowi butelka 0,33 l. W tym przypadku jest brązowa. Ewenementem są samoprzylepne, przezroczyste, plastikowe etykiety!Można łatwo odkleić bez wody lecz do albumu się nie nadają. Ja przykleiłem na regał. Brak informacji o zawartości ekstraktu, alkohol 6%.
    Jak dla mnie piwo na jednorazowe spróbowanie, nie pozostawiające jakichś specjalnych wrażeń smakowych. Zbyt słodkie i "ciężkie" jak na tamtejszy klimat. Może dlatego przez 5 dni pobytu trafiłem na nie tylko w jednym sklepie. Można je pominąć odwiedzając Albanię, maja inne lepsze.
    Fotka powinna być poniżej (jak się uda zamieścić).
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Obiecana fotka
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎