Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Restauracyjny w Kaliszu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
    Wreszcie się dodzwoniłem i mają otwarte od 17
    Kurnka, ale późno. Może ludzie spiom tak długo na tyn weekend.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
      Kurnka, ale późno. Może ludzie spiom tak długo na tyn weekend.
      A w inne weekendy wcześniej otwierają?
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        A w inne weekendy wcześniej otwierają?
        Tego nie wiem . Postaram się jutro dowiedzieć
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • PawełM
          Junior
          • 10-2006
          • 21

          Nie wiem jak w weekendy ale w tygodniu czynne jest od 11 czy 12.Moze jutro ze względu na świeto otwierają później.

          Jeszcze małe info.Kilka tygodni temu pojawiło sie w ofercie piwo Miodowe i niestety nowy cennik.

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PawełM Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem jak w weekendy ale w tygodniu czynne jest od 11 czy 12.Moze jutro ze względu na świeto otwierają później.

            Jeszcze małe info.Kilka tygodni temu pojawiło sie w ofercie piwo Miodowe i niestety nowy cennik.
            Jak masz po blisku prosiłbym o podanie cennika-piw, flaszek i szkła. Jak możesz.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • PawełM
              Junior
              • 10-2006
              • 21

              Z tego co pamietam duze piwo 0.5 kosztuje teraz 7 zł (pszeniczne.pils,ciemne) natomiast miodowe 0.5- 8 zl.Kiedys sprzedawali równiez w takich litrowych i dwulitrowych butach ale te pierwsze ponoć sie wytłukły.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Zgadza się jeśli chodzi o ceny. W menu nadal figurują buty 1 i 2-litrowe, ale nie sprawdzałem jak to z nimi naprawdę jest. Niestety nie dane mi było skosztować miodowego, bo było tylko w 5-litrowych beczułkach. Pszenica i ciemne bardzo dobre, jasnemu brakuje wyrazistości - za słodkie, "tłuste", trochę nijakie, ale i tak lepsze niż większość dostępnych na rynku butelkowych.

                Co do żarcia, to byłem nim bardziej zachwycony niż samym piwem. Polecam szczególnie karkówkę z grilla z genialną wprost zasmażaną kiszoną kapustą z dodatkiem kminku lub wołowinę duszoną w piwie pszenicznym podaną z kiszonymi ogórkami oraz 2 pyzami, które okazały się mutacją czeskich knedlików. Mniam!

                Atmosfera bardzo przyjemna, lokal cieszy oko, muzyka na żywo (skrzypek z zespołu Marka Grechuty). Od 19 do 22 w czwartek znalezienie miejsca graniczy z cudem, chyba że w ponurej piwnicy.
                Last edited by Pendragon; 18-09-2008, 20:58.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  A od której godziny jest otwierany lokal? a i jeszcze jedno pytanko:czy jest gdzieś w pobliżu jakiś parking?PZDR
                  mb WOS

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    Otwarte od 11 do 23, w piątki i soboty od 12 do 24 (lub ostatniego gościa), w niedziele 13-23. Tak brzmi teoria, bo od 1 września wprowadzili śniadania i lokal jest otwarty z tego tytułu od 8.30 bodajże. O parkingu ci nic nie powiem, bo my parkowaliśmy przy hotelu 20 minut piechotą od Złotego Rogu.
                    Last edited by Pendragon; 19-09-2008, 16:34.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • woosaa
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 1548

                      Dzięki Wielkie.
                      mb WOS

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎