Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co z giełdą w Poznaniu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #16
    Szkoda gdyby się ta giełda nie odbyła , fajne zakończenie roku i możliwość spotkanie znajomych
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      na zakończenie to może być to: Opolskie Dni Porterowe. na zakończenie się też

      Comment

      • gisou
        Senior
        • 05-2005
        • 230

        #18
        Hmmm
        Gadałem z Grotheskiem i mi powiedział, że giełda będzie.

        A odnośnie koszulek i segregatorów, to nie kojarzę, żeby dawał deklarację że on to na pewno zorganizuje. A jeżeli nawet to w mocno nieokreślonym czasie. Dlatego nie uważam, że z tego powodu należy się z niego nabijać. Chłopak odstawił wtedy kawał roboty zbierając informację. Widocznie doszedł do wniosku albo że to się nie opłaca, albo że nie ma kapitału.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          Gisou, nabijanie się z Groteska jest uzasadnione jego strasznym giełdowym chojractwem. Wszyscy bardzo doceniamy jego naprawdę wielki wkład pracy i uzyskany rok temu efekt, ale krytykanctwem sam się podłożył i mamy teraz używanie Ale to wszystko ma wymiar sympatyczno-rozrywkowy, taka złośliwość przyjacielska to jest
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            #20
            GIEŁDA W POZNANIU, 6 GRUDNIA 2008

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LenDo Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak w temacie.
            Do giełdy zostało mniej niż dwa miesiące, a jak na razie cicho i brak
            jakichkolwiek informacji..
            Witam serdecznie!

            Korzystając z okazji mojej nagłej browar.biz'owej reaktywacji i wolnego czasu antenowego, chciałbym zdementować trzy pogłoski - plotki, które ostatnio się pojawiły na forum, otóż:

            Nie byłem ani w Chinach, ani w Urugwaju tylko krótko w Niemczech, Anglii i... w Polsce! :-)

            O akcesoriach kolekcjonerskich z wspomnianych Chin jeszcze napiszę, spokojna głowa...

            I na koniec, co najważniejsze chyba... GIEŁDA W POZNANIU BĘDZIE!


            Zgodnie z ubiegłorocznymi ustaleniami, giełda odbędzie się w sobotę, szóstego grudnia dwa tysiące osiem, o godzinie siódmej zero zero, rano.

            Osoby, które w ubiegłym roku wzięły udział w spotkaniu i które wypełniły kartę uczestnictwa podając swój adres, otrzymają zaproszenia listowne wraz z dołączoną zniżką kolejową i ulotką informacyjną.

            Aktualnie finalizuję wynajem lokalu oraz dopracowuję szczegóły związane z piwem i gastronomią. O wszystkim Was jeszcze poinformuję, także oficjalnie potwierdzam, że nie zrezygnowałem ani na chwilę z organizacji tegorocznej giełdy w Poznaniu. Ciszę swoją usprawiedliwiam faktem wyjazdów oraz natłokiem pracy, która ostatnimi czasy zajmuje mi większość wolnych chwil...

            Wkrótce napiszę więcej, obecnie pakuję się na wyjazd na giełdę do Lwowa, także rezerwujcie wolną sobotę szóstego...

            Do zobaczenia w Poznaniu!

            Tomasz Piekarski
            grothesk@gazeta.pl
            880 853 333


            PS. Osoby, które chciałyby otrzymać zniżki kolejowe proszone są o podanie swoich danych kontaktowych.

            PS2. Moje szczególne pozdrowienia wędrują dziś do Świdniczan!

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
              pracy, która ostatnimi czasy zajmuje mi większość wolnych chwil...
              A co robisz w czasie pracy?

              Comment

              • tyskikufel
                Senior
                • 04-2003
                • 772

                #22
                czy wiadomo coś o giełdzie w poznaniu w grudniu

                Comment

                • Jaroslav
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 967

                  #23
                  Odbędzie się 6 grudnia.

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    A co robisz w czasie pracy?
                    Jak w Polsce to wali ściemę, jak każdy, a jak za granicą to haruje jak nasz polski hydraulik.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...PS2. Moje szczególne pozdrowienia wędrują dziś do Świdniczan!
                      Wielkie dzięki.

                      Jak widać, jestem skuteczny. Wystarczyło parę uszczypliwych uwag i Grothesk od razu zabrał się do roboty.

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #26
                        czy wiesz coś więcej o giełdzie , miejsce , godzina rozpoczęcia czy będą znizki itp

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                          czy wiesz coś więcej o giełdzie , miejsce , godzina rozpoczęcia czy będą znizki itp
                          przeczytaj post nr 20 i zamieszczaj pytania w odpowiednich tematach
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • LenDo
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 395

                            #28
                            Rozmawiałem z Grotheskiem na giełdzie we Lwowie. Już wkrótce będzie więcej info. gdyż na razie wszystko kończy załatwiać. Zniżki też będą.
                            "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #29
                              SPRAWA DOŚĆ WAŻNA, TWÓJ GŁOS TEŻ SIĘ LICZY...

                              Szanowni Koledzy i Koleżanki!

                              Chciałbym najmocniej przeprosić wszystkich za moją ciszę i brak bliższych wskazówek dotyczących organizacji tegorocznej giełdy w Poznaniu. Zapewniam, że działanie to nie było celowe a spóźnienie spowodowane pewnymi nieprzewidzianymi czynnikami zewnętrznymi i rzecz jasna pracą, której niestety rzucić nie mogę...

                              Nie jest mi łatwo o tym pisać i nie wiem za bardzo od czego zacząć. Może zacznę przede wszystkim od tego, że giełda w Poznaniu w tym roku będzie i to ustalenie się nie zmienia... Do końca tygodnia wyślę zniżki kolejowe osobom, które były na ostatniej giełdzie oraz tym, którzy zgłosili swoje zapotrzebowanie na nie. Na giełdzie będzie piwo od sponsora i jakiś jeszcze bliżej nie określony poczęstunek aby nikt nie był specjalnie głodny. Wszystko fajnie, wszystko pięknie, ale...

                              Jest tylko jeden mały szkopuł, że nie zawaham się napisać problem, otóż... W roku ubiegłym giełda odbyła się w Klubie Osiedlowym Krąg, gdzie było nam tak naprawdę odrobinę za ciasno. Na spodziewane 75 osób przybyło prawie dwa razy tyle, co zaskoczyło wszystkich a organizatorów na pewno. Założeniem tegorocznego spotkania było i jest uniknięcie ubiegłorocznych korków, ciasnoty i przepychanek zatem postanowiłem wynająć większą salę. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych, kilka dni temu, odmówiono mi wynajmu sali NOTu na prawie 300 osób, w związku z tym, że kierownictwo przemyślało sprawę, i cytuję "za mało zarobi aby gra była warta świeczki - gdyby chodziło o 2500zł to taaak, ale nie o 800zł". Poza tym, do dyspozycji było jedynie 15 stolików, prawie 300 krzeseł i... PŁATNA UBIKACJA! Niestety ani mnie, ani Was nie stać na giełdę gdzie wejściówka stanowiłaby koszt rzędu +/- 25zł od osoby więc kierownictwu NOTu serdecznie dziękuję za szczere słowa i "współpracę".

                              Gwoli ścisłości, chciałbym napisać, że od ponad pięciu dni nie robię nic innego jak tylko szukam odpowiedniej sali w Poznaniu, która byłaby idealna na naszą imprezę. Poza nerwicą, depresją i gorączką krwotoczną dostanę chyba jeszcze raka mózgu od rozmów telefonicznych przez komórkę, które ostatnio masowo wykonałem w celu poszukiwania sali.... Zjeździłem całe miasto wzdłuż i wszerz, chyba tylko nie dzwoniłem do polskiego związku działkowców i sal katechetycznych a tak objeździłem wszelkie domy weselne, hotele, domy kultury, kluby, puby etc.

                              Niektórzy z Was pewnie wiedzą, że w tym roku w Poznaniu odbywa się międzynarodowa konferencja klimatyczna, która ma przez dwa tygodnie (1-14 grudnia) trochę rozruszać (czyt. unieruchomić) to miasto... W związku z powyższym około 99% sal konferencyjnych, bankietowych a nawet uczelnianych auli zostało zarezerwowanych na obrady związane z konferencją. Paradoks polega na tym, że sale domów kultury, które teoretycznie są wolne są zdecydowanie za małe na ponad 100-osobową imprezę a jeśli są w miarę odpowiednie, to urządzają... Mikołajki dla dzieci! Szósty grudnia stety bądź niestety...

                              3 placówki szkolne (2 licea i gimnazjum) niestety nie mogły wynająć nam sali, ze względu na alkoholowy charakter imprezy. Zgodnie z niedawno wprowadzoną ustawą o wychowaniu w trzeźwości, na teren budynku szkoły NIE WOLNO wnosić alkoholu, nawet jeśli w grę wchodzi wynajęcie hali gimnastycznej. Tak więc kolejna kiszka i hali nam nie wynajmą...


                              Udało mi się mniej więcej ustalić trzy teoretyczne scenariusze naszej giełdy, oto one:

                              1) Giełda w domu kultury.

                              - Sobota, 6 grudnia, godzina 08:00
                              - Dojazd na giełdę z 1 przesiadką, całość dojazdu to około 30 min spod dworca PKP
                              - Liczba stolików ograniczona do mniej więcej 25-30, czyli w grę wchodzi rezerwacja
                              - Piwo od sponsora - browaru Fortuna.
                              - Ciasno jak cholera, ale przyjemnie! (Sala + korytarz)
                              - Najprawdopodobniej upominek kolekcjonerski typu etykieta i/lub podstawka i/lub kapsel
                              - Sala klimatyzowana z nagłośnieniem i sceną

                              2) Giełda w dużym pubie/clubie.

                              - Sobota, 6 grudnia, godzina 08:00
                              - Dojazd na miejsce giełdy - 2 przystanki tramwajem lub 8-10 min piechotką
                              - Liczba stołów i ław ograniczona do około 40, lokal z trzema salami i korytarzem
                              - ZAKAZ KONSUMPCJI/PROMOCJI PIW INNYCH NIŻ Grupy Żywiec, KLUB OFERUJE BECZKĘ WARKI
                              - Dosyć spory pub, miejsca wystarczyłoby na użytek i giełdy i "konsumpcyjnie"
                              - BRAK UPOMINKÓW GIEŁDOWYCH lub koncernowa masówka GŻ (kwestia nieprzedyskutowana)


                              3) Giełda w sali "Domu Kolejarza"

                              - Uwaga! NIEDZIELA, 7 GRUDNIA, godzina 08:00 (w sobotę, sala niestety jest zajęta!)
                              - Dojazd na miejsce giełdy, 1-2 przystanki tramwajem lub 5min piechotą z dworca
                              - Liczba stolików (ławek) - nieograniczona, ponad 75 sztuk - nie zabraknie dla nikogo!
                              - Piwo od sponsora - browaru Fortuna
                              - Miejsca wystarczająco dla wszystkich, sala jednolita, bez podziału na mniejsze sale
                              - Najprawdopodobniej upominek kolekcjonerski typu etykieta i/lub podstawka i/lub kapsel
                              - Sala z nagłośnieniem i oknami, które można otworzyć

                              Odnoszę wrażenie, że każda z tych opcji jest gorsza od poprzedniej. Zastanawiam się czy przypadkiem nie przesunąć terminu giełdy na niedzielę i nie skorzystać z opcji giełdy w Domu Kolejarza. Czy bylibyście kosztem lepszej "organizacji" przybyć na giełdę właśnie w niedzielę? Czy zdecydowanie wolelibyście aby giełda odbyła się w sobotę? Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie na ten temat. Jestem świadomy, że niedzielna edycja nie zachęci zbytnio osób z bardzo daleka, ale giełda byłaby do godziny 11-12 max. więc teoretycznie w każdy zakątek Polski od godziny 12 do wieczora można dojechać, zwłaszcza, że miejsce giełdy położone jest bardzo blisko dworca PKP. Co Wy na to? Sobota w koncernowym pubie, ciasnawym domu kultury czy niekorzystna niedziela w domu kolejarza?


                              Nie wiem czy ten post mi bardziej zaszkodzi czy pomoże, ale liczę na Waszą przychylność, wyrozumiałość i... pomoc! Wszelkie wskazówki i uwagi mile widziane. Najbardziej mile widziana byłaby informacja, że ktoś z Was jest w "posiadaniu" odpowiedniego lokalu, wtedy nie byłoby najmniejszego problemu! Czekam na Wasze opinie. W przeciągu najbliższych 24-48h muszę podjąć decyzję i wysłać zaproszenia wraz ze zniżkami a także dać ogłoszenie do Pivarii.



                              z piwnymi pozdrowieniami,

                              Tomasz "Grothesk" Piekarski
                              tel. 880 853 333
                              grothesk@gazeta.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #30
                                Niedziela byłaby najbardziej rozsądna. Jeśli sobota to koniecznie ciasnota
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎