Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenoszenie produkcji piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #31
    pjenknik napisał(a)

    W Spiżu tylko jasne, ciemnego brak, pszenicznego "już nie będzie".
    Pszeniczneg niet?! Mam nadzieję, że nie oznacza to, iż definitywnie go już nie będzie.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #32
      W ogródku uzyskałem informację, że pszenicznego w ogródku nie ma i nie będzie. Na dole natomiast dowiedziałem się, że nie ma i na razie nie będzie. Mają przejściowe trudności.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #33
        pjenknik napisał(a)
        W ogródku uzyskałem informację, że pszenicznego w ogródku nie ma i nie będzie. Na dole natomiast dowiedziałem się, że nie ma i na razie nie będzie. Mają przejściowe trudności.
        Słyszałem to w Spiżu już wiele razy. Na szczęście zawsze w końcu pszeniczne wracało.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #34
          Jest szansa, że produkcji "Spiża" nie przeniosą do jakiejś huty, tylko dalej będą warzyć na miejscu.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #35
            ponure myśli

            Tak mnie naszły bo właśnie wypiłem piwo Królewski w małej butelce. Wypiłem, bardzo smakowało (inaczej niż zwykły Król) i na kontretykiecie przeczytałem: wyprodukowane w Browarze Van Pur. W smaku naprawdę dobre ale... zastanawiam się jak długo jeszcze będą istniały w dyżych miastach. Już zamknięto Gdańsk a marki z tego bropwaru warzą w Elblągu. Czy następny będzie Browar w Warszawie czy może Wrocław (przecież piwo na licencji można produkować odpowiednio w Rzeszowie albo Sierpcu - nie uwłaczając w żaden sposób tym browarom). NAjgorsze jest to, że ja jako pojedyńczy człowiek a nawet kilaset osób nic na takie historie nie może poradzić. Tylko coraz częściej zwracać uwagę na etykietę (a i to jeżeli koncern łaskawie napisze gdzie piwo jest produkowane). PRECZ Z WIELKIMI KORPORACJAMI> DO GAZU
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #36
              Re: ponure myśli

              zythum napisal/a
              Tak mnie naszły bo właśnie wypiłem piwo Królewski w małej butelce. Wypiłem, bardzo smakowało (inaczej niż zwykły Król) i na kontretykiecie przeczytałem: wyprodukowane w Browarze Van Pur. W smaku naprawdę dobre ale... zastanawiam się jak długo jeszcze będą istniały w dyżych miastach. Już zamknięto Gdańsk a marki z tego bropwaru warzą w Elblągu. Czy następny będzie Browar w Warszawie czy może Wrocław (przecież piwo na licencji można produkować odpowiednio w Rzeszowie albo Sierpcu - nie uwłaczając w żaden sposób tym browarom). NAjgorsze jest to, że ja jako pojedyńczy człowiek a nawet kilaset osób nic na takie historie nie może poradzić. Tylko coraz częściej zwracać uwagę na etykietę (a i to jeżeli koncern łaskawie napisze gdzie piwo jest produkowane). PRECZ Z WIELKIMI KORPORACJAMI> DO GAZU
              Swego czasu chodziły słuchy że Austriacy z Brau mają zamiar sprzedać teren po browarach warszawskich , a produkcje przenieść do Grodziska Maz. gdzie kupili kawał pola . Patrząc na cenny metra działki w centrum Warszawy jeszcze by na tym nieżle zarobili .

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎