Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Męcińska 20 (Grochów), Art. Monopolowo-Spożywcze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remi3
    Member
    • 07-2008
    • 31

    Warszawa, Męcińska 20 (Grochów), Art. Monopolowo-Spożywcze

    Mam u siebie super sklepik na ul. Męcińskiej w pobliżu ronda Wiatraczna, pomiędzy TPSA a Rynkiem, na tyłach nowego wieżowca. Zawsze coś tam jest ciekawego do wyrwania, a przy zakupie 10 dowolnych piw stosuje się inną cenę - ok 20-30 gr niższą.
    Obecnie mają tam Lubuskie (2,25zł), Mazowieckie(2zł), Obłołona pszenicznego i białego (3,5zł) [ceny przy 10 but], Grudziądzkie lekkie, Ciechanowy - miodowy, mocny i wyborny. Bywa Porter Lwowski, grudziądzkie. Polecam! Obsługa specyficzna, na początku można się trochę zgasić, ale potem człowiek tęskni za ich zgryźliwym poczuciem humoru i leci po kolejne piwka. No i nie ma problemu z przyjęciem butelek w większej ilości.

    No i zmieniają repertuar. Wpadam co najmniej raz w tygodniu patrząc czy jest coś nowego. Tak dzisiaj trafiłem na Lubuskie. IMHO - świetne piwo.
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2767

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remi3 Wyświetlenie odpowiedzi
    sklepik na ul. Męcińskiej w pobliżu ronda Wiatraczna, pomiędzy TPSA a Rynkiem, na tyłach nowego wieżowca.
    Rynek? Chyba chodzi ci o Bazar Pod Uniwersamem.

    Jeżeli to ten sklep gdzie na ścianie budynku wisi obdrapana tablica z przyklejonymi pustymi kartonami po sokach owocowych to nazywa się on Art. Monopolowo-Spożywcze i znajduje się pod adresem ul. Męcińska 20.

    Przeszedłem się tam dzisiaj z ciekawości bo akurat Fizz, do którego miałem zamiar zajrzeć był nieczynny.
    Rzeczywiście są: Ciechany, Lubuskie, Obołonie, Lwowskie Porter i coś tam jeszcze. W różnorodności wyszukanego asortymentu z Fizzem to on konkurować raczej nie ma w czym. Chyba tylko w ilości butelek i puszek bo wygląda jak mała hurtownia piw koncernowych i PET-ów z Jabłonowa.

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1301

      #3
      chodź powyżej pisano o konstancinie, pan szef powiedział, że to dawne czasy. dziś jest wybór ciechanowa, tylko portera nie widziałem. swoją drogą, ta okolica jest reliktem przedmieść warszawy. ktokolwiek jest zainteresowany tym, co nieuchronnie w przeszłość umyka, powinien się przejść po smarowanych asfaltem kocich łbach tego kwartału...
      veni, emi, bibi

      Comment

      • remi3
        Member
        • 07-2008
        • 31

        #4
        Obecnie mają pełną ofertę Ciechana (poza pszenicznym, którego zbrakło). Lubuskie, Obołon Biały, Obołon Pszeniczny, Porter Lwowski.

        Comment

        • major_bien
          Member
          • 03-2005
          • 48

          #5
          Jakie ceny za Ciechany (zielony, czerwony)?

          Comment

          • speedking
            Junior
            • 11-2008
            • 15

            #6
            Odpowiednio 2.75 i 2.85 przy zakupie mniej niż 10 butelek

            Comment

            • remi3
              Member
              • 07-2008
              • 31

              #7
              Z Ciechana został już tylko Porter. Jest też lubuskie i Obołony - biały i pszeniczny.

              Jutro ma być dostawa Ciechana.

              Comment

              • speedking
                Junior
                • 11-2008
                • 15

                #8
                Byłem tam dzisiaj i jest cały przekrój Ciechana do tego Lubuskie, Obolony i Abbe za 2 zł

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎