Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strona guinnessa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nieshka
    z drugiej strony nie ma zle- oprocz krajow islamskich jest na powyzszej liscie troche europejskich wiec niekoniecznie sadza ze polska to kraina kolo afganistanu
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
    A może byśmy tak zaczęli wysyłać do Guinessa zbiorowe majle oświecające ich w tej materii, że w Polsce już można?

    Niech jakiś anglojęzyczny forumowicz opracuje krótki liścik i rozpoczniemy akcję e-majlową . Nazwa robocza akcji to : O WOLNY DOSTĘP DO GUINESSA!

    No bo niby dlaczego mamy wchodzić jako jacyś inni?
    Niech narodowie wżdy pamietają,
    iż Polacy nie gęsi
    i swój własny język mają!
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
    Ja tam bym olał tego Guinnessa i te interwencje u nich. Sami się kompromitują tymi ograniczeniami i niewiedzą o świecie. Nawet po interwencji nie chciało się im np zadzwonić do naszej ambasady jak to jest u nas z tymi reklamami piwa.
    Tak Agnieszko, ale i tak nie podoba mi się to zrównanie z Uzbekistanem.
    A co do akcji to można działać tak jak to mówi pivaria tylko należałoby wymyślić jednolitą formułę, nie? Ale z drugiej strony emes zainspirował mnie do tego, że może lepiej się upomnąć o nasze prawa w polskiej ambasadzie w Dublinie:
    Ambasada RP w Irlandii
    Dublin 4; 5, Ailesbury Road, Ballsbridge
    tel. (0 03531) 283 08 55, fax (0 03531) 269 83 09
    e-mail: polembas@iol.ie
    Last edited by Shlangbaum; 12-05-2005, 13:35.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      jest to szansa zaistnienia browar.biz w świadomości obcych ideowo ludzi

      Comment

      • nieshka
        Junior
        • 03-2004
        • 9

        #18
        ja jeszcze dzis wieczorem napisze do tej kobiety, cytujac jej jakies paragrafy (tylko musze je wyguglowac)
        dam znac, jak sprawa wyglada i wtedy sie zobaczy.

        natomiast jest mi troche przykro. guinness to moim zdaniem przepyszne piwo. z ich strony chcialam sciagnac zabojcze reklamy guinnessa extra cold (przefajne), ktore widzialam ostatnio w tv w anglii a tu taka afera...
        a spotow na stronie nie ma...

        pzdr, aga

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          #19
          nieshka - pisz do pani i powiedz jej tak: że opublikujemy na bardzo opiniotwórczym forum internetowym, ią są arogantami.
          Do tego również w bardzo opiniotwórczym i jedynym w Polsce pismie piwnym pt. PIVARIA też opublikujemy o tym, że są arogantami i maja w "D" polskich przyjaciół marki "Guiness".
          I w ogóle : jak chcą wojny to ją bedą mieli!
          A dodatkowo poprosimy naszych Czytelników i forumowiczów o bojkot Guinessa jeśli oni nas tak olewają!
          I opracuj wzorek ogólny pisma, abyśmy mogli do nich słać swoje wyrazy oburzenia.
          Kurde - ale mnie wkurzyli!
          Mur berliński zburzyliśmy to i z wyspiarzami sobie poradzimy!
          HEJ KTO FORUMOWICZ NA BAGNETY!!!
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            jest to szansa zaistnienia browar.biz w świadomości obcych ideowo ludzi
            O kim mówisz??, mi to pachnie działalnością wywrotową na browar.biz, są takie elementy...

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              Tak przypadkowo wlazlem na ten zakurzony temat i adres ktory tu został podany mi otwiera sie bezproblemacyjnie.
              Widze ze wątek jest stary tzn pisany w latach 2003-2005 wiec pewnie strona została poprawiana.
              Tak czy siusiak w roku 2009 zalogowałem się jako świeżo upieczony 18-latek przebywający w Polsce i wszedłem na stronę bez problemu.
              To ze realnie zrobiłem to bedąc na zielonej wyspie chyba nie ma znaczenia. Aha może to nie dotyczy akurat dokładnie tego co wspomniał Andrewb ale w Irlandii za pełnolata uznaje sie osobę która skończyła (aż) 21 lat.
              Myslę po prostu że już od dawna u wszystkich strona chodzi normalnie a po prostu w czasie gdy to pisaliście była tego typu obsuwa.
              Odpowiedzi ktore o3mywała Nieshka myślę że były wysyłane z automatu stąd ta szybkość w odpisie.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • silvian
                Senior
                • 08-2008
                • 727

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                o3mywała
                Czy będę niemiły jeśli spytam co to znaczy?
                "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #23
                  Jesteś miły Silvian ale 3majmy się może wątku...
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎