Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.12.05 - Giełda w Poznaniu - Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo70
    † 1970-2019 Piwosz w Raju
    • 05-2007
    • 1501

    #16
    A ja bym tak chciał się dowiedzieć które miejsce zajęło moje piwko ? Nawet jak ostatnie to chciałbym wiedzieć
    Save water, drink beer ...

    http://www.parowozy.com.pl/
    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #17
      Moje Gratulacje dla Zwycięzców
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
        A ja bym tak chciał się dowiedzieć które miejsce zajęło moje piwko ? Nawet jak ostatnie to chciałbym wiedzieć
        Obawiam się, że nie mamy takich danych. Na 19 piw posmakowano wszystkich i wszystkie oceniono, to pewne. Nam, organizatorom, przekazano jedynie pierwsze osiem miejsc i tylko na tych danych bazujemy. Innymi słowy, Przemo, jest duża szansa, że byłeś dziewiąty!

        Tomek

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10737

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
          A ja bym tak chciał się dowiedzieć które miejsce zajęło moje piwko ? Nawet jak ostatnie to chciałbym wiedzieć
          trzeba było się zakręcić koło Jury
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • przemo70
            † 1970-2019 Piwosz w Raju
            • 05-2007
            • 1501

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            trzeba było się zakręcić koło Jury
            Nie mogłem bo musiałem Cię pilnować żebyś nie szastał przy nalewaniu
            A co do konkursu to szkoda że nie ma opisów tak jak w Żywcu, bo potem można wyeliminować błędy w miarę możliwości oczywiście, podczas następnej warki tego samego piwka, no ale nie wymagajmy za dużo w końcu to dobra zabawa.I taka była.Jeszcze raz dzięki za giełdę i konkurs
            Save water, drink beer ...

            http://www.parowozy.com.pl/
            http://www.kamery.wolsztyn.pl/
            https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie mogłem bo musiałem Cię pilnować żebyś nie szastał przy nalewaniu
              A co do konkursu to szkoda że nie ma opisów tak jak w Żywcu, bo potem można wyeliminować błędy w miarę możliwości oczywiście, podczas następnej warki tego samego piwka, no ale nie wymagajmy za dużo w końcu to dobra zabawa.I taka była.Jeszcze raz dzięki za giełdę i konkurs
              nie szastałem , piwa starczyło dla wszystkich , a nawet trochę mojej pszeniczki zostało w beczce . Odnośnie konkursu to taka sugestia dla organizatorów żeby piwo oceniać wg ujednoliconego formularza dla konkursu piw domowych
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Odnośnie konkursu to taka sugestia dla organizatorów żeby piwo oceniać wg ujednoliconego formularza dla konkursu piw domowych
                No ja wysłałam byłam ten formularz mailem do Interpida, ale niestety dopiero w piątek przed wieczorem, to pewnie nie zdążył wydrukować. Przywiozłam wydrukowane formularze, jeno wg programu konkurs miał się zacząć o 11.00, gdy się pojawiłam, tymczasem się okazało, że się zaczął o 9.30 i przybyłam po tak zwanych ptokach
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #23
                  Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.
                  Częstochowa górą
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎