Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklama piwa w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #46
    Ja jeszcze go nie widziałem na żywo, ale znajoma hurtownia już zamówiła to piwo. Więc chyba reklama zaczyna działać.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #47
      Krzysiu, a ja Okocim lubię !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Debilnośc reklam mi nie przeszkadza. Zamiast w dziurę, skaczę do sklepu i piję Mocne. Piję bo lubię .

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #48
        Zważywszy, że większość pilsów jest do siebie podobna, na mnie działają czynniki dodatkowe, takie jak reklama, butelka, etykieta.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #49
          Nie twierdzę, że Okocim jest niedobry, np. w Żywcu z całego sklepu wybrałem własnie niebieski Okocim. Ale Marusia ma rację - dodatkowe czynniki też mają znaczenie.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #50
            Znowu błyskotliwość speców od reklamy...

            Niby nie można reklamować piwa za dnia.
            Niby po dwudziestej trzeciej to piwo nie musi być już bezalkoholowe.
            Ale co gdy jest 18:30, a do klienta trzba docierać o każdej porze?
            Jest reklama, nie ma w niej piwa, tym bardziej bezalkoholowego, nie ma w niej nawet żadnych słów, a i tak reklamuje piwo!

            Oto co widzę dziś w publicznej dwójce o wspomnianej wyżej porze:
            Koniec bloku reklmowego. Pojawia się znajoma muzyczka, pokazana jest w piwnica, a w niej z znane już z wcześniejszych spotów "Króla" typy projektujące sztucznego kota, który ma później posłużyć do przewrócenia doniczek na ukochane dywany ich małżonek! Następny blok reklamowy po kilkunastu minutach - typy już owego kota wycinają!

            Co o tym myślicie?

            Reklama jest, a cenzura znowu jest robiona w trąbę . Możemy się spodziewać nowelizacji ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
            Powtarzam:
            Albo można reklamować wszystko, albo nic!
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #51
              Originally posted by Krzysiu
              Tak, o to chodzi.

              Taka dziura przenośna każdemu by się przydała, ale sama reklama jest dla mnie wyjątkowo niesmaczna - odwołuje się do czyjegoś braku inteligencji.

              Warszawska reklama tego nie czyni, wprawdzie facet też kręci, ale w końcu nikogo nie oszukuje - strzelił trzy, a że piwa - przecież żona nie pytała, co strzelił. Dla mnie ta raklama jest sympatyczna.
              A poza tym w końcu w reklamie nie występują wychuchane i wydmuchane lale - modele i modelki od których widoku już mnie się odruch wymiotny zbiera.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #52
                Wczoraj oglądając telewizję a dokładnie stację TVN, moje oczka spostrzegły coś bardzo śmiesznego. A mianowicie reklamę piwka Okocim podzieloną na trzy części. Z tym że pierwsze dwie są puszczane przed 23 i nie padają w nich słowa: Piwo i Okocim. Dopiero po 23 puszczona została ostatnia część z której wszystkiego się dowiadujemy. Ale to tylko pozory gdyż reklama ta jest już dobrze wszystkim znana( Reklama z chaslem "Nic nam więcej nie potrzeba"). Sprytny sposób i zarazem ponowna kpina z naszych przepisów prawnych.

                Comment

                • And69
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 1487

                  #53
                  Jeśli dobrze się przyjrzysz to dwie pierwsze są reklamami wody mineralnej Aqua Bros o czym świadczy napis w dolnym rogu . A i tak wszyscy wiedzą o co chodzi .

                  Comment

                  • pulas
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 965

                    #54
                    zythum napisal/a


                    A poza tym w końcu w reklamie nie występują wychuchane i wydmuchane lale - modele i modelki od których widoku już mnie się odruch wymiotny zbiera.
                    Odruch wymitny na widok modelek??? Zythum, może powinieneś wybrać się do lekarza?
                    pułaś
                    ---------------------------------
                    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                    Lśni jak porzeczka krwawa
                    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                    I między bajki wkładam"

                    Comment

                    • szostak
                      Gość
                      • 02-2002
                      • 1176

                      #55
                      I mi też najbardziej podoba się reklama Królewskiego. Ale nie zabijam się o nie. Ba, piję go wyjątkowo, tylko wtedy, gdy jestem u teściów popd Warszawą. A jestem rzadko więc i toto popijam rzadko.
                      Najbardziej jednak podoba mi się reklama lubelskiej perły. Ale uwaga, jeśli ktoś nie jest męsko szowinistyczną świnią (ja jestem) to mogą mu sie nie spodobać imitujące (barwą) piwo damskie nogi (pupa też się trafi), a za pianę robi biała, mocno podkasana spódnica. Nie potrafię tego wpuścić do internetu, więc jeśli ktoś chce zobaczyć, zapraszam na www.perla.pl.
                      Niedawno ta sama perła używała do reklamy pań całkiem rozebranych, ale nic nie pokazujących, bo owiniętych chmielem albo zasłoniętych snopkiem jęczmienia czy dzbanem piwa. Ale rozszalałe babiny z Rady Miejskiej narobiły hałasu i trzeba było zdjąć. Ciekawe, że teraz te same babiny siedzą cicho. Zapewne dlatego, że wybory blisko.
                      Perłę pijam, ale nie ze względu na reklamę, lecz że jest miejscowa (bo pijam piwo wzorem niemieckim, zawsze miejscowe). Ale gdy się pojawi w Lublinie czy na Lubelszczyźnie inny browar, to będę pił jego, bo perła niebezpiecznie zbliża się do żywców i innych lechów.

                      Comment

                      • nawyk
                        Member
                        • 07-2002
                        • 64

                        #56
                        szostak napisał(a)
                        [...] zapraszam na www.perla.pl.
                        No no, ładna stronka Szkoda że nie trafiłem na reklamę w TV.

                        P.S. Do adresu dopięła Ci się kropka, powinno być: www.perla.pl
                        Last edited by nawyk; 08-08-2002, 08:22.
                        Jak się nie ma, to się lubi wszystko...

                        Comment

                        • nawyk
                          Member
                          • 07-2002
                          • 64

                          #57
                          Bud - reklama

                          Pewnie się narażę teraz Wam wszystkim, ale napiszę:
                          a mnie się podobają reklamy Buda! Chodzi o te z gromadą chłopaków (w większości ciemnoskórych), którzy wrzeszczą jak opętani "Waaaassuuup" w różnych tonacjach.

                          Zdaje się że tego nie było w naszej TV, dostałem to na płytce.
                          Jak się nie ma, to się lubi wszystko...

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎