Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam na www.ratebeer.com

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krotoszyniak
    Senior
    • 08-2002
    • 516

    Zapraszam na www.ratebeer.com

    Witam
    Od dluzszego czasu obserwowalem wasza strone internetowa z boku ale bardzo podobne zainteresowania skusily mnie by z wami blizej sie zapoznac . Moim hobby jest picie piwa i ocenianie go . Nie jestem pewien czy kiedykolwiec udalo wam sie wpasc na trop strony www.ratebeer.com o ktorej chcialbym troche napisac .
    Po pierwsze kazdy kto jest zaiteresowany tematyka piwna zpewnoscia ucieszy fakt ze w naszej databazie mamy ponad 15 000 roznych piw z calego swiata (ponad 100 z Polski) . Okolo 5000 uzytkownikow ocenilo piwa ponad 100 000 razy . Bardzo duzo mozna sie nauczyc od innych wiecj jest co czytac . Ja staram sie reprezentowac Polska strone na ratebeer.com , ocenilem prawie 500 rozych piw , dodalem do databazy ponad 100 itd . Niestety strona ta jest nie najlepiej reprezentowan prze Polakow , tylko 2 uzytkowinkow na ponad 5000 a ich jakosc (ocena piw , komentaze sa slabe) . Wiec jesli macie czas to przylaczcie sie w wolnej chwili i napiszcze co sadzicie o najrozniejszych piwach swiata . Acha , obowiazuje jezyk angielski ale ten problem pewno nie jest taki wielki no nie ? Jesli macie jakies pytania i chcielibyscie sie dowieciec wiecej piszcze .
    Radek K
    Admin z Ratebeera
    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
    Poromotor piwnej Polski na swiat :)
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Wszedłem tam kiedyś, chciałem się zalogować, ale wysłali mi jakieś debilne hasło, które nie zadziałało. Dałem sobie więc spokój. A strona istotnie ciekawa. Gdy na nią trafiłem, bardzo ciepło wyrażali się o Żywieckim Porterze.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎