Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    O szkoda, bo jeszcze niedawno był cały zestaw Corneliusa. A może należy się cieszyć, że szybko zeszło i będzie nowe? Mam nadzieję, że tak będzie.
    Corneliusy są cały czas w sprzedaży i to wszystkie rodzaje. Robię w tym Leclercu zakupy dwa razy w tygodniu i zawsze zagladam do działu z piwem. W piątek były wszystkie na półce, Weizen w rewelacyjnej cenie 3.49zł. Ale najlepszą cenę ma Kasztelan Niepasteryzowany - 1.99zł za butelkę.

    Comment

    • trzcina_pt
      Member
      • 05-2007
      • 32

      #62
      w zeszły poniedziałek były tylko te dwa, a szukałem nawet na innych półkach...zostały tak szybko wykupione?. Czy pojawiły się od wieczora 15.06 ?

      Comment

      • trzcina_pt
        Member
        • 05-2007
        • 32

        #63
        Sprawdziłem
        Z wtorkowej wizyty:

        Faustus - 3, 59 zł

        Są Wszystkie Corneliusy oprócz pszenicy

        Miły pan uzupełniający półki z przykrością stwierdził że nie dowieźli Weizena i będzie najwcześniejszej za miesiąc

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trzcina_pt Wyświetlenie odpowiedzi
          Miły pan uzupełniający półki z przykrością stwierdził że nie dowieźli Weizena i będzie najwcześniejszej za miesiąc
          Ten pan to ma taką wiedzę o dostawach, jak mój kot o fizyce jądrowej

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #65
            Sporo piw jak zawsze. Pojawił się butelkowy Złoty Denar z Namysłowa po 1.85zł. Poza tym 1.99zł za Kasztelana Niepasteryzowanego.
            Z ciekawostek kolekcjonerskich jest karton z dwoma piwami Duvel 0.33L i do tego kielich jak na zdjęciu poniżej, wszystko za 27zł.
            Attached Files
            Last edited by petrus33; 26-06-2010, 17:54.

            Comment

            • trzcina_pt
              Member
              • 05-2007
              • 32

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Sporo piw jak zawsze. Pojawił się butelkowy Złoty Denar z Namysłowa po 1.85zł. Poza tym 1.99zł za Kasztelana Niepasteryzowanego.
              Z ciekawostek kolekcjonerskich jest karton z dwoma piwami Duvel 0.33L i do tego kielich jak na zdjęciu poniżej, wszystko za 27zł.
              Bardzo fajnie Misiu kolorowy od kota który wie zapewne więcej od niejednego fizyka ale pisałem o tym już prawie 2 tygodnie temu
              Last edited by trzcina_pt; 27-06-2010, 01:30.

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trzcina_pt Wyświetlenie odpowiedzi
                Bardzo fajnie Misiu kolorowy od kota który wie zapewne więcej od niejednego fizyka ale pisałem o tym już prawie 2 tygodnie temu
                Po pierwsze, to nie pij już więcej bo bełkoczesz.
                Po drugie, nikogo nie obchodzi, co było w Leclercu 2 tygodnie temu, tylko co jest dzisiaj.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23791

                  #68
                  Nie potrafisz inaczej? Powtórzyłeś informację, więc się nie dziw że ktoś Ci zwraca uwagę.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #69
                    Informacja poprzednia jest z 14 czerwca, a moja z 26 czerwca.
                    Czy jest w tym coś złego, że odświeżam info o piwach w tym sklepie ?
                    Czy nie po to są te wątki pozakładane, aby na bieżąco miec informacje ?
                    Wybacz ART, ale mam w nosie co było w sklepie 2 tygodnie temu. Mnie interesuje co jest dzisiaj.
                    Chyba jest to logiczne ?

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #70
                      Lepiej chyba jest jednak napisać, jeśli coś się zmieni, czyli np. pojawi lub zniknie z asortymentu.

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Lepiej chyba jest jednak napisać, jeśli coś się zmieni, czyli np. pojawi lub zniknie z asortymentu.
                        Mylisz się. Ja nie chodzę do Leclerca studiować ich ofertę piw, tylko po zakupy. Szybko i sprawnie, maksymalnie 30 minut. Jak widzę coś ciekawego, to dzielę się tym na tym forum. Jak ktoś jednak woli opierać się na danych sprzed dwóch tygodni, to jego sprawa. Dla mnie taka stara informacja jest po prostu g.....warta. I tyle w temacie.
                        pozd

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          #72
                          Jakbyś był w Leclercu jutro, to koniecznie napisz czy jeszcze jest ten Duvel, bo wiadomość z 26 czerwca już dawno się zdezaktualizowała

                          Comment

                          • Adamsss
                            Junior
                            • 07-2007
                            • 12

                            #73
                            Od 29.06. do 11.07.2010r. Kasztelan Niepasteryzowany w cenie 1,51 zł.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adamsss Wyświetlenie odpowiedzi
                              Od 29.06. do 11.07.2010r. Kasztelan Niepasteryzowany w cenie 1,51 zł.
                              Czyżby zbliżał się termin przydatności do spożycia?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                #75
                                Kasztelan Niepasteryzowany miał termin spożycia kończący się pod koniec lipca. Niestety śladu nawet po butelkach nie ma. Pewnie mieli dwie/trzy skrzynki, to wszystko

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎