Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Liczniki na wodę - zmorą piwowara!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #46
    emes napisał(a)
    Taa, ten na tych kresach to pewnie zasila jeszcze jakis staw z rybkami, latem podlewa trawnik, a w zimę robi lodowisko
    Tak, tak i co jeszcze. Do tego brakuje M.Bałtyckiego

    Comment

    • slado
      Gość
      • 07-2003
      • 1072

      #47
      Odkąd warzę zużycie wzrosło. Podobnie jak u Piwowar-a, parametry kranówy Dobrzenianki są lepsze od sprzedawanych w plastikach, oznaczonych krzykliwymi hasłami odnoszącymi się do Instytutu Matki I Dziecka płynami.

      Comment

      • Robert13
        Senior
        • 04-2010
        • 899

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
        U mnie zużywamy średnio 55 m3 wody na 3 miesiące, co daje ok 18 m3 miesięcznie na 3 osoby. Miesięcznie kosztuje to nas ok. 100 zł.
        6 m3 miesięcznie toż to byłoby cudowne
        A warzę też na kranówie
        Czytam, czytam....
        18m3 miesiecznie na 3 osoby, czyli 6000 litrów na osobę i miesięcznie...
        Czyli 200 litrów dziennie na osobę?!

        Comment

        • Radical
          Senior
          • 03-2008
          • 145

          #49
          W Warszawie dopłaty za mocno zachlorowaną wodę były dość sporę, ale we Frankfurcie płacę dosłownie groszę i śmiało mogę porównać do Polskiej Oligoceńskiej (Niemcy się śmieją, że Polacy piją ścieki z chlorem). Gorzej z cenami za wywóz śmieci, te są na tyle duże, że zastanawiam się dwa razy, zanim coś wywalę

          Czytałem, że ceny za wywóz w Polsce też będą dużo wyższe, więc o wodzie zapomnicie
          Last edited by Radical; 18-09-2010, 00:15.
          Radical.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎