Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W imieniu nowo powstającej Warzelni Piwa Bydgoszcz WITAM!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • achamaciek
    Junior
    • 02-2011
    • 16

    W imieniu nowo powstającej Warzelni Piwa Bydgoszcz WITAM!

    szukałam informacji o bydgoskich browarach i tak trafiłam tutaj. Jestem osoba odpowiedzialną za wystrój, wszelką grafikę i elementy wiszące na ścianach naszego lokalu. Nie zamierzam wieszać czegokolwiek dlatego od dłuższego czasu grzebię w historii. Mam już sporo ale cały czas brak mi materiałów o Browarze Braci Brauer, Browarze w Myślęcinku oraz zawiłościach działalności Browaru Wielkopolskiego. Czasem ręce mi opadają, firmy przechodziły z rąk do rąk - jedni umierali, inni odchodzili, jeszcze innych wywalano (Archiwum Państwowe to kopalnia wiedzy). Poszukuję również kontaktu z Tomkiem (nick: tkieron) prawnukiem własciciela majątku i browaru w Myslęcinku. Chętnie pogadam, rozmowy z rodziną to coś czego oczekuję najbardziej.
    Nie jestem pewna jak działa takie forum, bo nie bywam (nie mam czasu i chyba trącę myszką) jednak mam nadzieję, że podołam i uda mi się wynieść stąd dodatkową wiedzę. na to, szczerze mówiąc liczę.
    A piwo lubię, szczególnie pszeniczne...
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #2
    Witamy i z niecierpliwością czekamy na otwarcie. Co do materiałów to proponuję przeszukać dział Historia:

    informacje o nieistniejących już browarach i inne historyczne...


    Jest tam sporo informacji o brawarach od dawna nieczynnych, więc może akurat coś się trafi.

    Comment

    • achamaciek
      Junior
      • 02-2011
      • 16

      #3
      dziekuję, materiały już przejrzałam. kilka informacji faktycznie znalazłam.
      Nasza strona internetowa jest jeszcze w budowie ale zapraszam na facebooka. wystarczy wklikać Regionalna Warzelnia Piwa.

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        #4
        Witam. Miło się czyta o nowych inicjatywach piwowarskich. Oby nie zabrakło cierpliwości i chęci do działania
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • achamaciek
          Junior
          • 02-2011
          • 16

          #5
          Po pierwsze, każda inwestycja pociąga za sobą koszty, dlatego w pewnym momencie nie można się już wycofać, nawet jesli czasem jest pod górkę
          Po drugie każde z nas działa z pasją. Dopełniamy się a kiedy któreś z nas dopada moment zwątpienia, reszta natychmiast stawia go na baczność. Tak to już jest, gdy działa się w większej grupie. Najważniejsze jest oparcie, które mamy w sobie nawzajem.
          Poza tym doskanale zdajemy sobie sprawę z tego, że powodzenie całego przedsięwzięcia w ogromnej mierze zalezy od naszych pomysłów na promocję. I nad tym również cały czas pracujemy. Tak się składa, że każde z nas jest wykształcone w odpowiednim kierunku. Teraz tylko trzymać kciuki a za tydzień ruszamy z pierwszym warzeniem.
          Cieszą nas wszystkie komentarze, te entuzjastyczne szczególnie, bo dają kopa do dalszego działania

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika achamaciek Wyświetlenie odpowiedzi
            Teraz tylko trzymać kciuki a za tydzień ruszamy z pierwszym warzeniem.
            Ja na pewno będę trzymał kciuki I jak będę w okolicy, to na pewno wpadnę na degustację
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • podswierkiem
              Senior
              • 11-2010
              • 796

              #7
              Z niecierpliwością oczekując pierwszej warki (i kolejnych), tydzień temu utworzyłem już temat Państwa lokalu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=91763
              Pozdrawiam - podswierkiem.
              "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
              Niechybnie brakuje tam nas!
              Od stania w miejscu niejeden już zginął,
              Niejeden już zginął kwiat!"

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎