Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.07.16 - Człuchów, XVI Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    2011.07.16 - Człuchów, XVI Pomorska Giełda Birofilska

    Jak przed chwilą poinformował mnie telefonicznie Janusz Wiśniewski - organizator giełd człuchowskich - w tym roku XVI edycja tej imprezy odbędzie się w sobotę 16 lipca w godz. 07 - 14.

    Pomimo różnych pogłosek o zmianie miejsca giełdowania NAJPRAWDOPODOBNIEJ odbędzie się ona tak, jak w ostatnich latach w MDK-u.

    Gdyby coś się zmieniło ma dać znać.

    Jako organizator wszystkich bardzo serdecznie zaprasza.
    Last edited by e-prezes; 25-04-2012, 09:51. Powód: poprawka nr giełdy
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • Adam50
    Senior
    • 10-2006
    • 321

    #2
    Ekipa Elbląska, jak zawsze będzie na Pomorskiej Giełdzie.
    Zdrowie Janusza !!!

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #3
      A i z Poznania pewnie ktoś, po raz pierwszy w te rejony, przyjedzie... :-) Do zobaczenia!


      Tomek

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Gdyby ktoś zabrał moje szanowne 4 litry (ze Starogardu lub ew. Chojnic), to bym się i zjawił. A tak...

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdyby ktoś zabrał moje szanowne 4 litry (ze Starogardu lub ew. Chojnic), to bym się i zjawił. A tak...
          a tak dupa?

          Myślę, że bliżej do giełdy ktoś się zaoferuje z transportem. Z Chojnic do Człuchowa to rowerem można nawet się przejechać, z transportem za przeproszeniem publicznym, w tym rejonie, o tej porze, tego dnia jest ciężko... Chyba dlatego jeszcze nigdy nie byłem w Człuchowie na giełdzie.


          Tomek

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
            a tak dupa?

            z transportem za przeproszeniem publicznym, w tym rejonie, o tej porze, tego dnia jest ciężko...
            Otóż to., ale nie beznadziejnie. Chyba że mamy na myśli wyłącznie kolej. PKSy jeżdżą. Jak mnie nikt nie weźmie, to jakoś dam radę być o 10:33 w Człuchowie. Nie wiem czy jeszcze warto?
            Last edited by Pendragon; 16-06-2011, 21:33.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Gdyby ktoś zabrał moje szanowne 4 litry (ze Starogardu lub ew. Chojnic), to bym się i zjawił. A tak...
              Ja będę jechał z Charzykowych via Chojnice, więc.... masz szansę.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Otóż to., ale nie beznadziejnie. Chyba że mamy na myśli wyłącznie kolej. PKSy jeżdżą. Jak mnie nikt nie weźmie, to jakoś dam radę być o 10:33 w Człuchowie. Nie wiem czy jeszcze warto?
                Do sprzątania zapewne będą potrzebować
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja będę jechał z Charzykowych via Chojnice, więc.... masz szansę.
                  Tak, wiem, ale czy też lubisz długo spać?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak, wiem, ale czy też lubisz długo spać?
                    a kto nie lubi??

                    Podejrzewam, że wyruszymy do Człuchowa ok. godz. 8 (+/- 30 minut), choć prędzej wcześniej niż później. Ale przejdźmy może na pw coby nie zaśmiecać więcej tematu.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • pirackamuza
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1903

                      #11
                      Ja na 99% będę wonczas w Swornychgaciach, więc też mogę zasuwać przez Chojnice...
                      Toruń przeprasza za Radio Maryja
                      www.bobofruty.pl

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Nie wiedziałem, że te moje dalekie okolice są tak popularne wypoczynkowo
                        Coś się chyba wykombinuje.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10737

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie wiedziałem, że te moje dalekie okolice są tak popularne wypoczynkowo
                          Coś się chyba wykombinuje.
                          Znam jeszcze innych forumowiczów/czki wypoczywających w tym regionie ale nie w tym terminie
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Znam jeszcze innych forumowiczów/czki wypoczywających w tym regionie ale nie w tym terminie
                            A też gdzieś w okolicach Chojnic, czy też może bardziej na wschód?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              A też gdzieś w okolicach Chojnic, czy też może bardziej na wschód?
                              Nie miałem na myśli siebie , ja dużo, dużo na zachód
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎