Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czyja wypowiedz nakierowała ciebie na to stwierdzenie ale na pewno nie moja. Ja np fortuny czy ambera czy np jagielly unikam-zwłaszcza tego pierwszego [...]
    Ja przelałem na forum swoje refleksje. Co Ty tam sobie pijesz to Twoja sprawa i czemu mi się z tego tłumaczysz to ja nie wiem.
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu

    Comment

    • lukex
      Senior
      • 12-2005
      • 262

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja przelałem na forum swoje refleksje. Co Ty tam sobie pijesz to Twoja sprawa i czemu mi się z tego tłumaczysz to ja nie wiem.
      Nie że sie tłumacze Tobie ale ludziom nowym co szukają nowych lepszych piw niż koncernowe marki. Nie chce aby te osoby pogubily się w tej plątaninie wypowiedzi chwalacych pu i traktowały tą marke(nie piwo) za coś porównywalnego do piw z małych browarów(chociazby pozycjonowanie cenowe). Wielu mysli że jak drogie to dobre.Rohozecky oczywiscie ma racje, Delvish nie a Art chyba już nie wiesz co masz mi odpisac bo wiesz ze twoje forum upadło w oczach ludzi takich jak ja.Długo myślałem że jednak jest miejsce w sieci gdzie promuję sie prawdziwe browary a nie fabryki, wszystko popsułeś Art.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
        (...).Długo myślałem że jednak jest miejsce w sieci gdzie promuję sie prawdziwe browary a nie fabryki, wszystko popsułeś Art.
        Pozwoliłem sobie zerknąć na twój profil a w szczególności "ulubione piwa".
        Już sam nie wiem co o tym mam wszystkim myśleć Beck's?
        Last edited by abernacka; 31-08-2011, 13:20.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #79
          ART, do działu z samokrytyką. Ale już
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #80
            Beznadzieja, już tak blisko byliśmy stworzenia prawdziwego ugrupowania wyznawców (ktoś mówił o sekcie?), a Ty wszystko popsułeś ART. Trzeba będzie stąd uciekać do jakiegoś nowego, prawomyślnego forum...
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • lukex
              Senior
              • 12-2005
              • 262

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Pozwoliłem sobie zerknąć na twój profil a w szczególności "ulubione piwa".
              Już sam nie wiem co o tym mam wszystkim myśleć Beck's?
              To było ładnych pare lat temu kiedy myslallem że koncernowe też jak smaczne to ok, nigdy nie zmieniałem tego co mam w ustawieniach. Na Twoje życzenie skasowane.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)Na Twoje życzenie skasowane.
                Na moje życzenie? Pij co chcesz, nic mi do tego.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • lukex
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 262

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na moje życzenie? Pij co chcesz, nic mi do tego.
                  Nie pije Beck's juz dawno. Ale mimo wszystko zajrzałeś i mi to wypomniałeś. Więć żeby nie bylo.

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10836

                    #84
                    Zgadza się wypomniałem ale tylko dla tego, że z jednej strony dystansujesz sie od wielkoprzemysłowych browarów a z drugiej zaś strony... Nie wydaje ci się to śmieszne?
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • lukex
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 262

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      Beznadzieja, już tak blisko byliśmy stworzenia prawdziwego ugrupowania wyznawców (ktoś mówił o sekcie?), a Ty wszystko popsułeś ART. Trzeba będzie stąd uciekać do jakiegoś nowego, prawomyślnego forum...
                      Zamiast mi pseudo dogryzać napisz wprost ze pijesz koncernówke i nie masz nic przeciwko temu żeby koncerny przejmowały male średnie czy duze browary i upadlaly smak-robiąc z piwa napoje piwopodobne. Widzę ze nagle po tym czacie z tym gostkiem z PU znajduja się forumowicze ktorzy zaczynają chwalic koncernówę.Smiech na sali.
                      ps.Smacznej Tatry

                      Comment

                      • lukex
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 262

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zgadza się wypomniałem ale tylko dla tego, że z jednej strony dystansujesz sie od wielkoprzemysłowych browarów a z drugiej zaś strony... Nie wydaje ci się to śmieszne?
                        Nie próboj podważac tego co pisze-po raz DRUGI-to było parę lat temu co myslalem Beck's smakuje ok -to pije PU też itd. Warto jednak wiedziec co się pije i skąd to pochodzi-kto jest wlascicielem itd, czy to browar czy fabryka itd.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10836

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie próboj podważac tego co pisze-po raz DRUGI-to było parę lat temu co myslalem Beck's smakuje ok -to pije PU też itd. Warto jednak wiedziec co się pije i skąd to pochodzi-kto jest wlascicielem itd, czy to browar czy fabryka itd.
                          Wesoło się robi
                          Pisz dalej.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                            to było parę lat temu co myslalem Beck's smakuje ok
                            To nie ma znaczenia. Pileś koncernówkę, musisz przeprosić.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #89
                              Widzę ze nagle po tym czacie z tym gostkiem z PU znajduja się forumowicze ktorzy zaczynają chwalic koncernówę
                              Pomiędzy chwaleniem a uznawaniem za najgorszy smieć są jeszcze stany pośrednie.

                              Comment

                              • Sokół83
                                szynkarz
                                • 12-2004
                                • 1598

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                                [...] Art chyba już nie wiesz co masz mi odpisac bo wiesz ze twoje forum upadło w oczach ludzi takich jak ja.Długo myślałem że jednak jest miejsce w sieci gdzie promuję sie prawdziwe browary a nie fabryki, wszystko popsułeś Art.
                                No cóż, czekam więc z niecierpliwością, aż znajdziesz piwne forum, nieupadłe w Twoich oczach i zabierzesz tam wszystkich prawdziwych użytkowników tego forum, żeby nie przeszkadzali nam, zwyrodnialcom, w wygłaszaniu herezji i urządzaniu czatów z wysłannikami piekieł.

                                Żeby jeszcze bardziej zamącić tym "ludziom nowym" powiem, że uważam Pilsnera Urquela za najlepsze powszechnie dostępne piwo w Polsce. Mało tego, uważam nawet, że nie ma on w ogóle odpowiednika w polskim browarnictwie (Kormoran Chmielony nie dosięga mu do pięt, jedynie Zawiercie Jasne próbuje się zbliżyć). I co, mam teraz się powiesić? Czy wystarczy jak wybiorę się na leczenie do szpitala psychiatrycznego?

                                A tak swoją drogą czas wydzielić dyskusję albo przenieść ją do tematu o PU
                                Z INNEJ BECZKI

                                www.fotopolska.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎