Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Pinta... czy aby na pewno?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endiar
    Junior
    • 09-2012
    • 3

    Browar Pinta... czy aby na pewno?

    Może forumowicze pomogą rozwiązać zagadkę związana z Browarem Pinta.

    Bo tak- jeśli kupuje się produkty Browaru Pinta, to na fakturze VAT jako sprzedawca widnieje... uwaga...
    Piwiarnia Żywiecka Sp. z o.o.
    ul. Browarna 88
    34-300 Żywiec
    /poniżej zdjęcie sprzedawcy z faktury/

    Piwiarnia Żywiecka zlokalizowana jest w Browarze w Żywcu, z prowodów fiskalnych stanowi odrębną spółkę, zapewne finansowo związaną z Heineken International Beheer B.V.
    link do KRS
    Wyborcza.biz - wiadomości gospodarcze i finansowe. Kursy walut - euro, frank, funt, dolar. Opinie ekspertów. Ekonomia, gospodarka, biznes, inwestycje, finanse, pieniądze, banki, technologie, media, reklama.


    Przyznam, iż wprawiło mnie to w spore zdumienie, bo z jednej strony Browar Pinta reklamowany jest jako browar rzemieślniczy, który stworzyła grupa zapaleńców, a z drugiej strony na fakturach VAT sprzedaży piw z Browaru Pinta widnieje Piwiarnia Żywiecka.
    Dośc powiedzieć, iż jeden z właścielei Browaru Pinta, jest szefem Piwiarni Żywieckiej w Browarze w Żywcu.

    Trudno rozszyfrować te zawiłości, ale czy może jest tak, iż oto Browar z Żywca po fatalnym PR /że np. wspomnę czerpanie wody z brudnego jeziora/, po rosnącym zainteresowaniu piwoszy produktami z browarów niszowych i wreszcie po spadku sprzedaży piw, stara się wypromować nowe piwa z górnej półki nie pod swoim logo?



    Niestety, na moje wątpliwości wysłane drogą mailową nikt nie raczył odpowiedzieć w Browarze Pinta.

    A co sądzicie Wy, piwosze, bo może wytłumaczenie jest łatwiejsze niż sie mi wydaje ?
    Dzięki za merytoryczne dywagacje.
    Attached Files
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Właściciel Piwiarni Żywieckiej jest jednym ze wspólników w projekcie Pinta, a jako, że prowadzi lokal gastronomiczny, to ma koncesję na handel detaliczny piwem. W związku z tym b.k. Pinta sprzedaje piwo detalistom za pośrednictwem Piwiarni. Hurtowniom pewnie też. Ot i cała tajemnica.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23793

      #3
      Dalszą część demaskatorskiej dyskusji śledczej prowadzimy w nowej jesiennej ramówce, w programie Cała prawda o pińdzie.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎