Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Bracki RauchBock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Więcej rauchbocków w szerokiej dystrybucji w Polsce raczej nie uświadczysz.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      Tak było na oficjalnej premierze w Sketchu:
      Od czterech lat 6 grudnia kojarzy się miłośnikom dobrego piwa z datą premiery Grand Championa czyli laureata Konkursu Piw Domowych odbywającego się corocznie podczas Festiwalu Birofilia w Żywcu. Zw…
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        A w Piasecznie w "Almie" jakoś tak skromnej, niż w latach poprzednich... Stewardessa też taka mniej wyględna jakby...

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Mój snifter też się kolibie...cóż, pewnie taki jego urok.
          Na pełen opis wrażeń z degustacji odsyłam do bloga. Link w stopce.
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak było na oficjalnej premierze w Sketchu:
            http://polskieminibrowary.pl/2012/12...go-rauchbocka/
            Ha, na 100% byłem pewien, że Docent wybierzesz błysk fleszy
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Lesnick
              Senior
              • 03-2010
              • 153

              Nie uważacie, że to piwko jest nadmiernie kwaskowe i nieco za wodniste?

              Comment


              • Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lesnick Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie uważacie, że to piwko jest nadmiernie kwaskowe i nieco za wodniste?
                Kwaskowatości to w nim nie odnalazłem, ale jak na koźlątko to treściwość trochę mała

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja bym zaproponował Jak w Dym.
                  Tak się składa, że miałem porównanie - beczkowe Jak w Dym i Rauchbock pite po sobie.

                  To pierwsze wyraźnie wędzone, we wczorajszej nowości długo doszukiwałem się "wędzoności", była ale gdzieś daleko w tle. Co ciekawe jej wydobyciu nieco do przodu pomogło przegryzienie... czekoladą.
                  Oczekiwałem wędzonki i się zawiodłem, ale akurat Jak w Dym nie dopiłem, zdaje się, że nie ja jeden, natomiast wziąłem repetę Rauchbock, bo to bardzo smaczny koźlak.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Jurgenau
                    Junior
                    • 06-2012
                    • 26

                    Za to w Almie na Grójeckiej w Warszawie wszystko profesjonalnie, Piwowar Domowy był, tak więc kupowanie było przyjemnością, gdy można było porozmawiać z kimś, kto jest mocno tematem zainteresowany. Jedyne co mnie zdziwiło to praktycznie pełna szafa butelek, ja byłem chyba pierwszym kupującym a nie byłem o 18 tylko później.

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Co do premiery to powiem tylko jedno. Dostarczenie 10 pokali do Almy (Kraków - Kurdwanów) to jakaś porażka. Na premierze może było max 7 osób, a i tak pokali zabrakło, bo niektórzy brali wielokrotność 4 piw. GŻ dopina wszystko PR-owsko na ostatni guzik przez kilka miesięcy i potrafi wszystko spieprzyć tuż przed metą. Rozumiem, że osoba przychodząca po piwo 2 godziny po premierze, może nie dostać szkła, ale nie wypada, żeby na premierze, na którą przychodzi tylko kilka osób, ktoś nie wyszedł z pokalem.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • disko
                        Member
                        • 04-2010
                        • 76

                        Ja byłem dziś po godzinie 15 w krakowskiej Almie na ul. Pilotów i bez problemu załapałem się na szkło.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          W dzisiaj o 18 Starym Browarze stały tylko 3 but szkła brak
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • ergie
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 1041

                            rozczarowanie roku

                            Kupiłem dzisiaj na próbę jedną butelkę i... wypiwszy 1/3 zawartości wylałem resztę. Dawno mi się to nie zdarzyło, różne smaki przerabiałem ale to piwo dla mnie jest nijakie. Przy nalewaniu do szklanki piana była zerowa. Smak w trakcie picia raczej mało wędzony, a raczej taki jakiś chemiczny. Czytałem gdzieś, że jest nadmiernie alkoholowe. W mojej butelce nie czułem alkoholu ani ciut ciut.

                            Ale co ja tam się znam...
                            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                            ------------------------------------------------------------------
                            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              ergie ja jutro zakupię dla siebie i porównam z Twoją oceną.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • legart
                                Senior
                                • 06-2012
                                • 913

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                mój też sie kolebie

                                Mój tez się kolebie, ale amerykańskie ejle mieszczą się w nim idealnie

                                Acha, szkiełko kupiłem w Piwonii za 6 pln. Samego czempiona jeszcze nie degustowałem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎